Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Néha úgy gondolom meg sem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Néha úgy gondolom meg sem érdemlem, hogy a barátom ennyire szeressen. Szerintetek tényleg szerethet igazán ennyire valaki? Éreztétek már úgy, hogy kevesek vagytok ahhoz, amit kaptok?

Figyelt kérdés

4 hónapja vagyunk együtt. Tudom,nem olyan sok ez,de sokat voltunk együtt azóta és nagyon összehangolódtunk.

2 kapcsolatom volt előtte, egy hosszú majdnem 2 éves, de ennyi szeretet sose nem kaptam senkitől sem.


Olyannyira,hogy nagyon sokat mondja,hogy hiányzom neki, csak úgy felhív,hogy hallja a hangom. Mivel én még sulizok és ő már dolgozik, hétközben nem lehetek vele annyit.Néha este,és többnyire a hétvégét töltjük együtt.Ha tudja,hogy csak pár percet maradhatnék,akkor is autóba ül és eljön hozzám szó nélkül,csak,hogy lásson.Mikor többet voltunk együtt búcsúzásnál könnyes a szeme, párszor sírt is és elmondja,hogy soha nem akar elveszíteni.Főleg szex után egész éjjel szorít magához,és nagyon érzelmes,gyönyörűeket mond, és kb ugyanúgy vélekedünk a legtöbb dologról,megegyezik a véleményünk és tervezgetünk előre.Ha valami bánt mindig meghallgat és figyel rám, megnyugtat ha azt kell és bármit megtudok vele beszélni,mindig mondja,hogy ha akármi van mondjuk el egymásnak..Minden programjába belevon engem is és rengeteget babusgat,becézget.Minden közös programba benne van stb.

Mikor az érzéseiről beszél elmondja,hogy mennyire fontos vagyok számára, és hogy soha életében nem gondolta volna,hogy ilyen barátnője lesz mint én...erről csak álmodni mert eddig és mindig vigyázni fog rám mert én vagyok a legnagyobb kincs...ilyenkor nagyon örülök és boldog vagyok, de arra gondolok,hogy bennem semmi extra sincs,sőt biztosan van nálam százszor jobb lány, nem értem hogy foghattam meg így őt.Fiút ennyire szeretni még nem láttam,és félek ,hogy kevés leszek neki és nem tudok megadni mindent, nem érdemlem meg ezt a sok jóságot.

Nektek volt már ilyen,mit gondoltok?18 L ő 23F


2014. dec. 8. 16:01
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Lehet igen ennyire szerelmes hidd el, ne gondold azt, hogy benned nincs semmi. Hisz ha ennyire megfogtad akkor biztos van benned valami.

Törődj vele ápolgasd a kapcsolatotokat, légy vele odaadó és ennyi. Nem kell ezen agyalni. Ideje végre észbekapni, hogy vannak rendes srácok még azért a világon. :)

2014. dec. 8. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

#1 Megfogta a lényeget.

Becsüld meg de nagyon!

18F

2014. dec. 8. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ne gondolkozz ilyeneken, más erről álmodik:) becsüld meg őt
2014. dec. 8. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Felejtsd el, hogy azt gondolod meg se érdemled..stb. mivel ez eléggé kevés önbizalomra utal.

Nagyon aranyos, kedves és normális pasid van, ne riaszd el őt ez effajta buta gondolatokkal.

Örülj, hogy szeret téged, boldog veled, és hogy csak téged akar. Ő így szeret téged, ahogy vagy.


Igen, lehet az, hogy aki tényleg szeret, az ki is mutatja azt ennyire. Pl. az én barátom is hasonló, mint a tiéd. :)


24 N

2014. dec. 8. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Bárcsak tudnám mit lát bennem...:)Nem igazán voltam nagy szám a fiúk körében, inkább csak úgy elvoltam és csendes vagyok.Odaadó vagyok vele szemben,és azt szeretném hogy boldog legyen velem.Órákig puszilgatom,simogatom stb szeretek vele szexelni,mindent vele csinálnék,olyan jó érzés.Első lett az életemben és ezt én is próbálom kimutatni neki.

Lehet az van,hogy félek nehogy egyszercsak vége legyen ennek,esetleg elmúljon,mert lehet ki se bírnám.

Olyan szépeket mond,hogy néha egy film közepén érzem magam, eddig azt hittem csak ott történhet ilyesmi...és a gesztusok is,mindig meglep a kedvenc finomságommal,szépségesnek hív és gyönyörűnek.Nagyon büszke vagyok rá,hogy ilyen fiú lehet az enyém.

Meg akarom őt tartani és nem szeretném,ha megváltozna.

Ha ennyire szeret,és én is őt ez elegendő ahhoz,hogy nagyon sokáig tartson,vagy mit tehetnék ennek érdekében még?

2014. dec. 8. 16:17
 6/9 anonim ***** válasza:

Beszélgess vele sokat és csináljatok mindenféle közös programot. Akkor kiderül majd, hogy a különféle élethelyzetekben hogyan illetek egymáshoz.

Tényleg ne foglalkozz azzal, hogy megfelelsz-e, vagy sem: ezt ő jobban tudja. Szeresd nagyon és add magad, ez a lényeg.

2014. dec. 8. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A szeretet önmagában nem elég. Fontos a megfelelő kommunikáció, az odafigyelés, a hűség, a törődés, a bizalom egymás iránt, segíts a másiknak.

Legyenek közös programok, beszélgessetek nagyon sokat és ha majd el jön az idő és összeköltöztök, akkor is ki fog derülni, hogy mennyire illetek össze.


Sok boldogságot Nektek! :)

2014. dec. 8. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 PearlDiver ***** válasza:
100%

Az én barátnőm is nehezen hitte el sokáig, hogy mennyire szeretem. Egy-két dologgal meg is tudom indokolni, de a lényeg megfogalmazhatatlan, ezt csak érzem és mivel ez már jó régóta így van, tudom is hogy ő az, aki kell. Nem feltétlenül kell erre magyarázatot keresni, van hogy két ember egyszerűen csak ennyire összeillik.

Azért majd ne ijedjetek meg, ha a nagy szerelem kissé múlik - ha ügyesen építitek a kapcsolatot, ez sem lesz probléma.

Hajrá, sok boldogságot :-)

2014. dec. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, rohadt nagy mázlista vagy, ne engedd el sose ezt a fiút. :) És ne agyalj ilyeneken, nem véletlenül viselkedik veled így, csak élvezd a boldogságot. Jó látni, hogy még létezik az igaz szerelem.
2014. dec. 9. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!