Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Igaz lehet? Vagy csak félrevez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz lehet? Vagy csak félrevezetés?

Figyelt kérdés
Találtam a párom telefonjába egy 70-es számot. Fel is hívtam de foglalt volt min utóbb kiderült pont a párommal beszélt. Aztán vissza hívott volna magán számon. Aztán csörgettem visszahívott kérdezem h kivel beszélek azt mondta a nő a néplaptól van és ez egy központi szám. De miért titkos a szám mert a tudakozoban nem találtam meg. És szombat délutàn 3-kor telefonálnak. Érdekes.
2014. dec. 8. 16:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Simán igaz lehet, hogy titkos számokról zaklatják az embert mindenféle s z i r - s z a r újságok a gerillamarketingjükkel, akár lehet is.
2014. dec. 8. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ez a néplaptol volt. Akcios ajánlat állítólag.
2014. dec. 8. 16:58
 3/6 A kérdező kommentje:
Ja és másodjára kiírta a számot csak a tudakozóban titkos.
2014. dec. 8. 17:03
 4/6 anonim válasza:
ird ki a számot a telojabol. és gyakrabban nézd meg a telojat ha továbbra is benne van akkor kérdezz rá a parodnal vagy hivd fel újra a számot
2014. dec. 8. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekm gyanús volt a "néplap", de tényleg van ilyen újság...
2014. dec. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Azt tudom hogy van.
2014. dec. 8. 21:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!