Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi oka lehetett ilyen undorító...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi oka lehetett ilyen undorító dolgot hazudnia?

Figyelt kérdés

A már EX barátnőm, az első találkozásunkkor, a randi végén közölte velem, hogy rákos, és ezzel együtt kell elfogadnom őt.Nekem ez nem jelentett problémát.Eltelt 3 hónap, láttam, hogy a kapcsolatunk nagyon nincsen rendben, folyton bizalmatlan voltam, de jogosan, mert utólag kiderült rengeteget hazudott. Többek között abban is, hogy rákos. Szerintem ez gusztustalan dolog. Miért csinálhatta ezt? Tőle már választ nem igazán fogok kapni, az anyjával beszéltem. Ő még csak bocsánatot se kért a sok nekem okozott fájdalom miatt, hanem letiltott mindenhonnan, vagy nem reagál rá ha keresem, nyilván a szégyen miatt, mert ez csak 1 a sok gerinctelen húzás közül.Nemsokára 16 éves lesz.

Én 19/F. Privát üzeneteket is szívesen várok, hátha sikerül visszanyernem a női nembe vetett hitemet.


2014. dec. 9. 00:15
 1/9 anonim ***** válasza:
csak egy tipikus attention whore. szóba se kell az ilyennel állni.
2014. dec. 9. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem valami psziches problemaja van, de komolyan. Vagy megrogzott hazudozo, figyelemmanias .. Beteg lany lehet, ki hazudik ilye, hogy rakos? Es miert??! Te joeg..
2014. dec. 9. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Úristen, az ilyen nem normális. Hogy bírtál pont ilyet kifogni? Ez durva, milyen emberek vannak manapság. O.o Az oka gondolom az volt, hogy szórakozni akart.
2014. dec. 9. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Vannak beteg emberek akik kényszert éreznek a hazudozásra, hogy így tűnjenek érdekesebb embernek, vagy sajnálják őket, figyeljenek rájuk, stb.


Én is ismertem olyat, aki olyanokat kamuzott, hogy meghalt az anyja, meg megverte a barátja, elvetélt valami ismerőse, stb. és egyik se volt igaz.

2014. dec. 9. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 opened paradise ***** válasza:

Vannak ilyenek,akik szeretnek nagyokat kitalálni,talán kényszeresen is.

Én is ismerek egyet,ráadásul pont ilyen korú.

2014. dec. 9. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Olyat is hazudott, hogy az anyja megpróbált öngyilkos lenni, és ezért kell hazamennie. :) Én beszéltem az anyukájával, ő nem látja szerintem, hogy ez mekkora baj lehet a jövőre nézve.Azzal védte, hogy még gyerek. De aki ilyen jól színészkedik az már felnőtt. Azt mondta h. tüdejébe volt a daganat, és műtötték is, ezért kisebb a tüdeje. Sokszor eljátszotta h. kimerült, meg kellett állni biciklitúrán.Meg sokszor csinálta azt h. köhögött a " tüdeje miatt".
2014. dec. 9. 00:22
 7/9 anonim ***** válasza:
Ez egy betegség,ne rágd ezen magad te nem tudsz rajta segíteni,örülj,hogy nem vagytok már együtt.Van egy ilyen ismerősöm nekem is,és borzalmas dolgokat hazudik.
2014. dec. 9. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Az ex barátnőd még nagyon gyerek. (Mondják, hogy a lányok korábban érnek, mint a fiúk. Na ez rá nem igaz.)

A családjával, otthon, minden rendben? Az elvált, vagy rossz családban felnövő gyerekek, kamaszok szoktak hasonló tüneteket produkálni.

A exednél, a figyel hiányosság nagyon durva példája ez a viselkedés.

Volt jó néhány hasonlóosztálytársam anno. Mindnek elváltak voltak a szülei. Húgom volt pasija is ilyen volt. Az ő anyja alkoholista volt, az apja meg sokat dolgozott.


Ne a női nemben inogjon meg a hited. Csak legközelebb inkább fiatal nőkkel kezdj kislányok helyett.

25N

2014. dec. 9. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szegény lány tényleg rákos - csak épp a lelke
2015. nov. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!