Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért lehetetlen barátnőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lehetetlen barátnőt találni miért számít nyomulásnak az udvarlás vagy a kzeledés, miért nem felelek meg egy lábynak sem?

Figyelt kérdés
27f :/
2014. dec. 9. 00:46
 1/7 anonim ***** válasza:

Mert lehet, hogy tényleg nyomulás, amúgy pedig divatosabb az, hogy le se szrjuk a másikat és effélék, és már lassan azt is tolakodásnak veheti valami csaj, ha előre engedem tök ismeretlenül pl. a bolt ajtajában. :-D


Amúgy én is ilyen barom vagyok, mint te és én is 27 éves :-D bár én nem mondom, hogy lehetetlen barátnőt találni :-D meg nem látom annyira borúlátóan a dolgot

2014. dec. 9. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

És az a legfontosabb kérdés hol dolgozol..?

Látszólag semmi probléma nem lenne ezzel de amint szaglik a kispolgári kép már nem úgy állnak hozzám..

2014. dec. 9. 00:54
 3/7 A kérdező kommentje:

Kiakadnak és kadják az utam mindeb látszat kifogás problémára.. Hol vannak azok a lányok akik elfogadóak akiknek nem a presztizs számit? Akik igazán tudnak szeretni és vágynak is rá?

"Szingli modern csajokból" akik felszines érdekek alapján váligatnak rengeteg van.. :/

2014. dec. 9. 00:58
 4/7 anonim ***** válasza:
Hehe, azt gondoltad, hogy a média agymosása sosem ér célba? Most épp a csúcson van és marad is a helyén. Jó szórakozást!
2014. dec. 9. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Őszintén szólva nincsenek illúzióim.. Az agymosás minden szinten célba ért. Az emberek érdek pénzsóvár lelketlen képmutató valamikké mutálódtak.
2014. dec. 9. 01:10
 6/7 anonim ***** válasza:
47%

Mutass egy képet, ami szép és jó, ami vonzó lehet egy nő számára!!

majd szépen épitsd lefelé!!

ezzel kis időre szerezhetsz nőt magadnak!

Amúgy ne is várd,hogy egy nő is összeálljon egy pénztelen "lecsúszott" emberrel! 27 évesen illik felmutatni valamit már!

A nők szemében, az anyagi jólét fontos! egyrészt mert pénz éhes K.....!! (tudjátok mik)

Másrészt azonban kutatások bizonyitják, hogy a pénzel és biztos állással rendelkező emberek előnyben vannak, hisz a nőnek ezen dolgok biztonságérzetet nyújtanak! Itt nem a kuverosra kell gondolni. Hanem arra, hogy mérlegelnek, a pénzedből munkádból lehet e egy családot eltartani! és ha a csaj akar 2-3 gyereket de te nem keresel annyit akkor nem biztos, hogy te leszel a nyerő sajna!

Erről nem tehetnek feltétlenül, sokszor tudat alatt dől el náluk!

2014. dec. 9. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Magyarországon élünk s mély szegénységben létminimum alatt a legtöbben ahol 0 a jövőkép. És ha ne adj isten a szülők is tojnak az ember fejére akkor próbálj meg nem "lecsúszott 27 éves" lenni...


Én Dolgozok és tanulok de mégis kilátástalan az egész már most látszólag egy füstbement terv.


PÉNZ PÉNZ PÉNZ


Kérdezd meg a hazaáruló politikusainkat, hogy hol van a pénz és a jövőkép...

2014. dec. 9. 18:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!