Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bocsánatot kérjek a pasimtól?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bocsánatot kérjek a pasimtól?

Figyelt kérdés

Általában kedves vagyok, szelíd a barátommal. Arra viszont harapok ha valaki a magánéletemben turkál. Egyszerűen csak nem szeretem, annak ellenére hogy nincs takargatni valóm.

Előbb megpróbálta meglesni a facebookom, kíváncsi volt hogy kiknek a dolgait nézegetem, levelezést stb. Rádörrentem és lecsaptam a labtopot. Nagyon kiakadt hogy miért vagyok agresszív. Ő csak kedvesen bele akart kukkantani. Jajjj istenem, tudom gyerekes! De légyszi írjátok meg ha tényleg én voltam görény vele. Már ehhez egyszerűen nincs agyam se türelmem mérlegelni időnként.


2014. dec. 9. 00:58
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
49%

Semmi köze kivel facebookozol, amíg nem lépsz félre.


A privát szféra rá is vonatkozik. Jól tetted! Menjen a picsba ha ezt nem fogja fel.

2014. dec. 9. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
78%
Kicsit túlreagáltad szerintem, az enyém is belenéz néha ebbe-abba a jelenlétemben, ha a hátam mögött kutakodna titokban, lehet néznék azért, hogy ezt mégis minek, de amúgy meg nézheti nyugodtan. Én is néztem már miközben chatelt valakivel épp, miket irkálnak, 1-1 ilyen alkalom azért még nem turkálás szerintem...
2014. dec. 9. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
64%

Féltékeny. Szeret is de féltékeny is. Attól fél hogy összejössz mással. Talán nem érzi, hogy szereted..


A mai világban egy csaj mind a 10 újára kap srácot. Fordítva nem igaz..

2014. dec. 9. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Hogy fért hozzá a facebookodhoz?
2014. dec. 9. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Facebook amugy szerintem sok kapcsolatot tett már tönkre akár csírájában is...
2014. dec. 9. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
66%
Bírom, hogy a pasi menjen a pi..csába, amikor ránéz, hogy mégis kivel beszél egész nap a barátnője ahelyett, hogy vele (is) foglalkozna, de a nők meg nyugodtan nézhetnek mindent, jelszavakat, levelezést mindet... ;) Szerintem egyrészt kérhetsz bocsánatot a pasidtól, attól még senkinek nem lett baja, meg inkább azt gondold végig, hogy amikor együtt vagytok, inkább vele törődj sokkal többet, mint a fészbukoddal, amivel foglalkozhatsz eleget egyébként. :)
2014. dec. 9. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
22%
Elvileg egy kapcsolatbam nincsenek titkok.. Privát szféra hánynom kell a mai nők nag részétől..
2014. dec. 9. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
72%

"Facebook amugy szerintem sok kapcsolatot tett már tönkre akár csírájában is..."


Ezt a marhaságot. Ez csak egy közösségi portál. Ha valakinek nincs meg a minimális intelligenciája, megcsalja a párját, hazudozik, féltékenykedik, beszélgetni bezzeg nem tud vele, hogy problémája van, na az teszi tönkre a kapcsolatokat.

2014. dec. 9. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
35%

Szerintem,akinek párja van,az ne fecebookozon.

Most őszintén.

Mire használjuk a facebookot?

(Egyrészt)arra,hogy mutogassuk/Kellessük magunkat.

És amugy is rengeteg kapcsolatot tönkre tesz a facebook.


Na,de ha már van párod és facéd is,akkor ne titkold előtte,az ezzel kapcsolatos dolgokat...

2014. dec. 9. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
44%
Én direkt kérném, hogy ha akar felőlem nyugodtan odanézhet bármikor vagy akármi, ha nincs takargatni valód akkor nem félnél megmutatni, mellesleg sokkal erősebb kötelék alakulhat ki akkor ha a másik személy hagyva van hogy nyomozzon vagy akármi és nem úgy hogy elmondod a facebook jelszavad mer akkor csinálsz egy másikat vagy akármi, de ha hagyva van az illető akármit tehet, egy darabig muszály megtudnia vajon megbízható vagy e mai világba semmi extra nincs ebbe
2014. dec. 9. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!