Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most akkor szakítsak vagy ne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor szakítsak vagy ne?

Figyelt kérdés
A párom mostanában elég gerinctelen módon viselkedik velem. Vissza szól, ha nem tetszik neki az amit mondok, vagy simán beszól valami durvát. Mikor szóvá teszem neki, besértődik. Másokkal rendesen viselkedik. Megkérdeztem tőle, hogy direkt csinálja azokat, amiket? Mert ha szakítani akar, és nem akar velem lenni, mondja meg. Erre ő azt válaszolta, hogy nem akar szakítani, meg hogy én nagyítgatom fel a dolgokat. Azt vettem észre rajta, ha valami nem úgy megy ahogy eltervezte, átmegy tahó viselkedésbe. Sokszor nem tisztel. Ezt is mondtam neki, ő meg csak bambul olyankor. Amúgy mondja hogy szeret, imád, folyamatosan ölel, csókol, stb... de ez a viselkedése komolyan olyan, hogy egyszer szó nélkül szakítok vele mert már nem bírom.
2014. dec. 9. 13:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Elég gyerekesen viselkedik.Mond meg neki határozottan,hogy veled ne beszéljen így,mert nem tűrd el!Ha nem változtat a viselkedésén akkor lépjen ki az életedből.
2014. dec. 9. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
teljesen normálisan viselkedek vele! volt hogy csak úgy beszólt nekem, és én már sírógörcsöt kaptam. nem értem hogy miért beszél velem úgy mint egy kutyával. de közben ő nem érti nekem mi bajom. megyek hozzá, utána jövök el, mindent megadok neki... cserébe ezt kapom tőle.,
2014. dec. 9. 13:13
 3/7 A kérdező kommentje:
múltkor is én mentem vonattal, nem volt vele semmi bajom, de fárasztó hetem volt. ő meg leült számítógépezni, sörözni, vártam egy 10 percet, utána szólaltam meg, hogy nagyon remélem abba hagyja és végre rám is fog figyelni, mert nehéz hetem, nehéz napom volt, erre ő: Rám miért tartozna az, hogy nehéz napod volt? Kit érdekel?
2014. dec. 9. 13:15
 4/7 anonim ***** válasza:
Közömbössé váltál számára.Valami történhetett,hogy ilyen lett.
2014. dec. 9. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Közömbössé? Akkor nem vallott volna szerelmet, és nem mondaná hogy imád.
2014. dec. 9. 13:27
 6/7 anonim ***** válasza:
De akkor miért beszél úgy veled,mint egy kutyával? Ugyan szeretlek stb maszlag,ezt bárki mondhatja.Tettekkel kell kimutatni,nem szavakkal.
2014. dec. 9. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

ő azt mondja, nála ez a természetes. ezt kaptam...

tetteiben néha úgy érzem, hogy szeret, néha meg mint akit utálna, de nem értem miért ilyen. a szexszel sincsenek problémák, voltak vitáink, mindent megbeszéltünk, de mostanában teljesen kiborít.

2014. dec. 9. 13:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!