Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miert nem akar a parom velem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert nem akar a parom velem aludni?

Figyelt kérdés

Tobb mint 1 eve vagyunk egyutt a parommal. O nem magyar en magyar lany vagyok. tudom naluk masok a szokasok. Tobb mint 2honapja nem aludt velem. Mindig van valami kifogas. Naluk nem lehet mert szulei nem ismernek. Nalam nem akar. Engem rettentoen bant ez. Kerlek segitsetek!

21/L


2014. dec. 10. 01:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Vállald, hogy másik világból jöttet választottál!
2014. dec. 10. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hat akkor sprite . Mast nemtudok mondani.
2014. dec. 10. 02:04
 3/4 anonim ***** válasza:
83%

Ilyenkor keményen szembesíteni kell. Ha érzed, hogy kifogás az, amit mondd, akkor mondd meg neki, hogy te nem a kifogásra vagy kíváncsi, hanem az okára. Kérdezd meg, hogy egyáltalán miért vagytok együtt, ha már az együtt alvás ilyen rossz. Mi lesz, ha nagyobb problémák lesznek? És főleg, hogy őt mi bántja, ő benne mi nincs rendjén?


17/L

2014. dec. 10. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mindennap elmondja mennyire szeretne velem lenni annyi hosszu a sztori amugy de nem tudom megerteni ot ... 27 eves es az anyja negyed orankent hivja h jajjj hol vagy mit csinalsz. Agyamra megy
2014. dec. 10. 02:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!