Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom, hogy mit csináljak!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom, hogy mit csináljak! Tartsak szeretőt, vagy ne?

Figyelt kérdés
A párommal 3 éve vagyunk együtt, nagyon szeretem, ragaszkodom hozzá. Szinte az elejétől kezdve szar volt a szex, de úgy gondoltam, hogy nem ez a lényeg, inkább szeressen és becsüljön meg, a szex meg nem lényeges, beérem annyival és kész. Csak az utóbbi időben bármivel is próbáltam felpezsdíteni a szexuális életünket, egyszerűen nem megy. Nem képes kielégíteni (nincsenek nagy igényeim) és ha valamit mondok, h h csinálja, az rosszul esik neki, h megemlítem stb... idén megkérte a kezemet, nagy volt a boldogság. De úgy érzem, besokalltam és nyitnék már más felé, titokban. A páromat nem akarom elhagyni, szeretem. Mit tegyek? Fiatal vagyok, nem akarom megvonni magamtól a szexet, de a páromtól nem kapom meg, amire szükségem lenne!

2014. dec. 10. 02:05
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
4%
K#rva vagy, és nem szereted!
2014. dec. 10. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
79%
Nem értem, az ilyen kapcsolatoknak mi értelme. Pláne, ha az elejétől szar volt a szex, hogy jutottatok el 3 évig? Olyan nincs, hogy ez nem lényeges ha rossz.
2014. dec. 10. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
akkor szakíts vele. megcsalni szemétség.
2014. dec. 10. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
Ostoba a felfogásod. Hagyd el és keress mást, mielőtt még gyereket is csináltok, na utána mi lesz...
2014. dec. 10. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
40%
attól még, hogy egy béna pasivaL lEKÖTÖTTED Magad, attól nem kell apácának lenned!!!! nyugodtan tartsál mellette szeretőt, akivel tényleg jó is. vannak sajna olyan pasik,akik csal cselédnek tartják az asszony, a szex nem fontos nekik.
2014. dec. 10. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:

ok, h szereted, de ha nincs jó szex, akkor inkább egyfajta ragaszkodás... félelem, h nem találsz emberileg valakit aki szerethet... és rendes...


1.lehetőség, h elmentek valami szexuális tanácsadásra... hátha javul a helyzet


2.szakítasz vele... mert hidd el, a szex ösztönös, ha eddig nem volt jó, kicsi az esélye, h megjavul... és azt se feledd, ha megcsalod, és szexuálisan máshoz kezdesz kötődni az igen sok kellemetlen percet szülhet....


Ne foszd meg magadat sem egy boldog, párkapcsolattól, aminek a része a jó szex...

2014. dec. 10. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Teljes mértékben megértem az összes kommentelőt, de tanácstalan vagyok teljesen. Vagy belenyugszom akkor, vagy elhagyom.
2014. dec. 10. 02:13
 8/25 anonim ***** válasza:

Ha elhagyod, legalább őt megkíméled a fantasztikus f#szságaidtól! Veled mi lesz, azt leszarjuk... Megoldod!


Első voltam

2014. dec. 10. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
51%

"az elejétől kezdve szar volt a szex, de úgy gondoltam, hogy nem ez a lényeg, inkább szeressen és becsüljön meg, a szex meg nem lényeges, beérem annyival és kész"


Tudod, kislány, ha egy kapcsolatban valami probléma van, azt érdemes csinálni, hogy leülünk kedvesünkkel szemben, és megbeszéljük a problémákat. Elmondjuk, hogy mi az, ami rossz, miben érzünk hiányt, és feltesszük a nagy kérdést, hogy mit tehetünk azért, hogy a probléma megszűnjön. Nem azt csináljuk, hogy magunkba fojtjuk, beletörődve, hogy "jó, hát ez jobb nem lesz, de mivel szeretem, beérem ennyivel". Ezzel csak az a gond, hogy kedvesed nem is tudja, hogy baj van. Mert nem mondod el.


Hogy mit tegyél? Azt hiszem már leírtam. De kérlek, ne alázd meg azzal kedvesed, hogy a háta mögött egy másik férfival csinálod.


De emberek, feltenném a nagy kérdést, hogy ennyire éretlenek vagytok érzelmileg? Miért kezdtek akkor párkapcsolatba, ha maga az őszinteség gondot okoz egymás előtt?


17/N

2014. dec. 10. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Ez nem élet. Szakíts és lépj tovább. Fogalmas sincs milyen egy jó kapcsolat ezek szerint fantasztikus szexuális élettel megspékelve.
2014. dec. 10. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!