Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért teszi ezt a félénk fiú?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért teszi ezt a félénk fiú?

Figyelt kérdés
Egyetemen van egy csoporttarsam aki a kezdetektol fogva megmozgatott valamit bennem, de mint megtudtam az egyik baratjatol, nagyon felenk fiu. Kezembe vettem hat az iranyitast es irtam neki Facebookon egy mondvacsinalt indokkal. Ezt aztan tobb napos folyamatos beszelgetes kovette, O es En is belattuk, hogy nagyon jol kijovunk, egymasra tudunk hangolodni. Szemelyesen aztan mikor volt alkalmunk talalkozni es beszelgetni meg a tortentek ellenere is nagyon felenk volt... elvorosodik, szukszavuva valik, de erezheto, hogy tetszem neki, baratja is ezt mondta. Az a baj, hogy nobol vagyok, es valamilyen szinten szeretnem ha nem nekem kene meghoditani egy ferfit, de nem tudom ezt, hogy erhetnem el, mikor egyertelmuen bevallottam neki, hogy tetszik nekem, O igy sem lep..L/21
2014. dec. 10. 08:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Úgyse tetszene már neked ha nem lenne papucs.
2014. dec. 10. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Noydra ***** válasza:
94%

Próbálj meg eljutni vele valameddig, előbb-utóbb feloldódik... valószínűleg.

Ha megéri maga az ember, akkor küszködj vele egy kicsit, megérheti az eredményt :)

2014. dec. 10. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
lehet egyáltalán nincs tapasztalata lányokkal és nem is tudja mit kellene csinálnia...vagy épp egy csalódás miatt ilyen...ha megéri adj neki időt és addig is mutasd ki felé az érdeklődésedet...
2014. dec. 10. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is félénk fiúval van a dolgom. Nehéz sokat szenvedek nem tudok eligazodni rajta. Még nem voltam ilyen helyzetben. Tiszta rossz..
2014. dec. 10. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
74%

Szóval a csoporttársad megmozgatott benned valamit...Ha gondolod valamit én is szívesen megmozgatok benned:)

A srác egyébként nagy valószínűséggel még szűz.Fél a nőktől,ezért ilyen.Ha te nem próbálsz meg tovább lépni, akkor nem jutsz vele egyről a kettőre.Neked nőként biztos jobban esne ha egy férfi hódítana meg téged,ha ő kezdeményezne,de te kifogtál egy olyat akinek ezen a téren a tapasztalata a nullával egyenlő.Ehhez jön még a gátlásosság,hogy nem tudja kezelni a helyzetet amikor kettesben vagytok.Ezért vörösödik el,és válik szűkszavúvá.Szerintem ha komolyan gondolod vele a dolgot,akkor továbbra is neked kell kezdeményezned.Legyél vele türelmes,mert számára ez a helyzet új.

2014. dec. 10. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
50%
Azért teszi ezt a félénk fiú mert FÉLÉNK! Benne van a kérdésedben a válasz... Gondolkodj már egy kicsit mielőtt kérdezel...
2014. dec. 10. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem tehet arról, hogy ennyire gátlásos. Talán egy szájra puszi valamennyire feloldaná őt. Próbáld meg vele!
2014. dec. 10. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos én is félénk fiú vagyok,és rengeteget szenvedek amiatt,hogy nem tudok lépéseket tenni a lány felé

A lehető legs*arabb érzés a világon.(Jó,mondjuk az én esetemben nem tetszem a lánynak :( )

Közeledj te felé méginkább.

2014. dec. 10. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!