Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, lányok! Mikortól több...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, lányok! Mikortól több mint barátság?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akivel sok időt töltök együtt. Egyre többet tudok meg róla, sokat tanulunk együtt.. De nem tudom eldönteni.


Köszönöm előre is a válaszokat


2014. dec. 10. 21:10
 1/3 anonim ***** válasza:
holnaptól, úgyhogy siess
2014. dec. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Onnantól, hogy már olyan dolgokat is csináltok amit a barátaiddal nem szoktatok.
2014. dec. 10. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Változó. Ha pl van egy lány, aki ölelgetős, és megölel engem (srác vagyok), akkor nem fogom azt hinni, hogy belém van zúgva. Viszont én pl olyan vagyok, h nem szoktam lányokat random ölelgetni. Tehát ha megölelek egy lányt (köszönésen, vigasztaláson kívül), amikor mondjuk ketten beszélgetünk valahol, akkor nálam az már jelent valamit. De ez csak egy példa.

Tehát lényeg, ha olyat csinál(sz), amit a többiekkel nem szokott/szoktál, akkor az már esetleg egy jel arra, hogy valamelyikőtök többet szeretne, mint barátság.

2014. dec. 13. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!