Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy egy csomó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy egy csomó férfi annyira bunkó a nőkkel? 16/F

Figyelt kérdés
Persze olyan nőkre értem, akik megérdemlik a tiszteletet, mert nem pedig alkoholista ribi nem mondom mik...

2014. dec. 10. 21:38
 1/10 anonim ***** válasza:
73%
Mert hülyék a nok többsége es rendes pasik helyett köcsög fsszopok kellenek nekik
2014. dec. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem meg mindenki bunkó mindenkivel. Vagy megy a jópofizás, utána pedig a kibeszélősdi. Ilyen az ember.
2014. dec. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mert egy kalap alá vesznek mindenkit. Sokan nem látnak különbséget nő és nő között, mindenkiben ugyanazt látják, és azt gondolják, mindenkinek ez jön be. Bocsánat, azt kifelejtettem, hogy mert menő.
2014. dec. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
65%
na meg mert sok nőnek tényleg bejön, ha a srác le se ...arja. ugye az elérhetetlen varázsa -féle jelenség
2014. dec. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
8%
Én a megvethető nőkkel nem is állok szóba, a normális nőkkel is normális vagyok, mégse értékelnek, csak elhajtanak. A bunkóknak még mindig nagyobb esélyük van az ismerkedés során, mint azoknak, akik odafigyelnek a másikra. A nők ösztönösen a férfias férfiakat keresik, csak sokan azt hiszik, hogy aki bunkó, az férfias is.
2014. dec. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
32%

1. Mert senkit nem szabad tisztelni csak úgy. Mindenkinek egyénileg ki kell érdemelnie a tiszteletemet, ahogy nekem is másokét. Csak úgy első látásra miért kellene tisztelni valaki tök ismeretlent?


2. Mert a nők ezt szeretik. Mert egy kedveskedő, udvarias viráglelkű bu-.zira nem fog nedvesedni a bugyijuk, csak egy határozott, domináns, férfiasan viselkedő emberre.

2014. dec. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

És ezt te így a 16 éveddel megállapítottad, mert beszéltél mindenkivel? Vagy csak, amit eddig láttál, esetleg hallottál, számodra ez már mind tapasztalat?

Nem lenézlek, sőt ez meg sem fordult a fejemben, mielőtt ezzel vádolnál, csak fura, hogy ezt úgy állítod be, mint kész tényt.


Amúgy is ez a korosztály még eléggé kiforratlan.

Próbálják a határiakat, ami engem egyáltalán nem zavar, hisz az ő életük, szerencsére nincs hatással rám.

Aztán van, akinek hamar megjön az esze és belátja, hogy ennyi és elkezd értelmes dolgokkal is foglalkozni az csak jó. Ha meg nem az meg az illető saját döntése és tán a baja is. Idővel úgy is rájön, vagy nem.


Ha zavar tégy ellen. Ha nincs rád hatással meg ne foglalkozz vele.

2014. dec. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

#6 Mert te akkor alapból mindenkivel bunkózol? S ha úgy ítéled meg akkor váltasz rendesre úgymond?

És mi van, ha az illetőnek az, amit mutatsz nem jön be? Aztán még te sértődsz meg, mert elkerülnek.

Ez elég fura hozzáállás számomra. De te tudod.

2014. dec. 10. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

8:


Nem. Van különbség a bunkózni, normálisan viselkedni és tiszteletet mutatni között. Ez három különböző dolog. Nem csak az a két véglet van, hogy mindenki előtt hajbókolok, vagy mindenkit arcon köpök.


Külön módja van annak, hogy hogyan kell bánni, viselkedni azokkal a lányokkal, akiktől akarok valamit (szexet, kapcsolatot). A nyálas udvariaskodás, "tisztelettel" beszélés (kivel beszélsz most, öreganyáddal vagy egy csajjal akit meg akarsz hódítani?), állandó kedveskedés és mézes-mázaskodás "valamiért" nem vonzó a lányok szemében. Úgy értem olyan férfitól, akivel ők is szeretnének valamit (kapcsolatot, szexet).

2014. dec. 10. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Á akkor ez valamiféle játszadozás/játszmázás nálad?..

Érdekes.


Én ehhez szerencsére nem értek, ha valaki akart tőlem valamit, azon tisztán látszott, érződött mit is szeretne.

Nem voltak felesleges körök úgymond.

De ha neked ez vált be

A te dolgod.

2014. dec. 10. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!