Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érdemes várni az igazira,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes várni az igazira, vagy adjak lejjebb az igényeimből?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy fiúval pár hónapja. Nagyon rendes, jó a humora, szoktunk találkozni, és nem kizárt hogy össze akar jönni velem. Kedvelem, egész jól néz ki, kifejezetten "van benne valami", de nem érzem azt, hogy vonzódnék hozzá. A családom és a barátaim is mondják, hogy jöjjek össze vele, és mire/kire várok? Tudom, hogy vele már nem leszek egy pár, de felmerült bennem a kérdés, hogy általánosságban ez meddig húzható? Érdemes várni az igazira, a nagy Ő-re, vagy idővel belátja az ember, hogy felesleges?

2014. dec. 10. 22:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Kérdés, mit takar az "igazira" várás? Félelmet a kapcsolattól, a csalódás elkerülését, félelmet a szexualitástól, kapcsolati problémákat?
2014. dec. 10. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

honnan tudnád előre, kívülről, hogy ez most az?

mindenképpen jó, ha sokféle emberrel találkozol különösebb elvárások nélkül.

természetesen ne maradj valakivel, mert nincs jobb a láthatáron. de abban se hiszek, hogy minden jellemzőt kitalálok előre, aztán várok, míg majd egyszer valakiben minden stimmel. olyan tényleg nem lesz. szeretem, ha emberek meglepnek. jól. ilyenkor leszek szerelmes.

2014. dec. 10. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 To7ka ***** válasza:
Szerintem pár igény megváltozhat. Pl ha én a szőke nagydumás pörgős lányokat szeretem, de megismerkedek egy csöndes barna hajúval, akivel egyszerűen fantasztikusan érzem magam, meg van köztünk a vonzalom, az a plusz valami, amit le se tudtam eddig írni, mint a legkomolyabb elvárást egy partner iránt. Szerintem egy kicsit nyitottnak kell lenni, de mindenféleképp érdemes várni, akivel minden elvárásod ellenére jól érzed magad, és egyszerüen, megmagyarázhatatlanul vele akarsz lenni!:) Ha ő nem ilyen volt, ne bánkódj. (Ellenben ha azért kosaraztad ki, mert Te a nagyobb nyakizomra és zöld szemekre buksz(külsőségek), de Vele nagyon jól érezted magad ennek ellenére is, na az hülyeség..)
2014. dec. 10. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem kell ide semmiféle igény. Ezt érezni kell. Ha szereted, akkor mire vársz még? Ha meg nem, akkor meg mond meg neki, hogy nem akarsz vele összejönni.
2014. dec. 10. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az is megeshet, hogy idővel beleszeretsz. Most hány évesek vagytok?
2014. dec. 10. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha találsz benne valamit, ami miatt érdekes számodra, egy-két találkozást megér. Az még nem azt jelenti, hogy összejöttél vele, az még csak az ismerkedési szakasz. Utána eldönthetitek (ő is), hogy folytatjátok-e.
2014. dec. 11. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Ez hulyeseg h varni az igazira ugyanis attol mert nem vonzodsz hozza lehet h o az es idovel kiderul mig keresed az igazit akihez vonzodsz meg hude jolnezki stbes azt erzed h meg talaltad azt 2 ho mulva jon a kopp..en amondo vagyok hogy hasznalj ki mindel lehetoseget mert lehet nem az elso lessz egxbol hanem koztuk lessz majd valaki.es az az intervallum sem marad uresen az eletedbe mig " vartad az igazit"
2014. dec. 11. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

előző:

én (meg sokan mások) akkor vonzódom valakihez, ha a viselkedésében vagy abban, amit mond, abban is látok különlegeset, plusz tetszik, ahogy kinéz. így is lehet koppanni, de aki az "igazit várja", az valami élményre vár, nem kirakat-kenbabára.


az meg, hogy töltsük ki az időt, ugyanaz, mint a nincs ló, jó a szamár is. szépen átfogalmazva.

2014. dec. 12. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!