Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak "arra" kellek mindenkinek?

Figyelt kérdés
19 éves lány vagyok és nem nagyon volt még normális kapcsolatom, pedig állítólag nem vagyok csúnya és buta sem. Amikor valakivel alakulnának a dolgok, egyből le akarnak velem feküdni a fiúk, én meg nem hagyom magam, utána egy idő után nem is érdeklődnek irántam. Viszont volt már olyan, hogy nagyon-nagyon jól éreztem magam egy fiúval és elég hamar lefeküdtem vele, de kapcsolat végül abból sem lett. Komolyan mindenki arra menne? Eléggé el vagyok keseredve, szeretethiányom van és én is nagyon szeretnék már valakit szeretni.
2014. dec. 11. 00:55
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Elmeséled nekem a rostálási technikádat?
2014. dec. 11. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudod megtalálni az arany középutat. Amazoknál játszod a szűzribit, emezeknél meg túl korán beadod magad. Legyen egy nőnek tartása, de ne legyen elérhetetlen szűzribi. Erről szól az élet.
2014. dec. 11. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Honnan tudod, hogy nekem mire kellénél?
2014. dec. 11. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
76%

Az, hogy egyből le akarnak feküdni természetes. Ha kívánnak akkor egyértelmű, hogy szeretnének többet.

Azt a lányoknak kell megtanulni, hogy az ilyesfajta közeledést hogyan kezeljék, illetve hogyan tudják meg ki hogy gondolja utána.

2014. dec. 11. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Légy a feleségem!
2014. dec. 11. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Valószínűleg ribi lehetsz, és azért.
2014. dec. 11. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Fiúként nekem is megvan egy időkeret, amit rászánok egy lányra akitől akarok valamit és várok nála, amíg le nem fekszik velem. Magyarul ha a lány akivel ismerkedem, nem fekszik le velem mondjuk 2-3 hét, vagy 5-7 randi után, akkor utána nem keresem többet. Azt hiszem ez az idő 18 év feletti, nem szűz embereknél teljesen normálisnak számít.


Ez azért van, mert ha nem akar szexelni velem, akkor azt hiszem hogy nem érdeklődik irántam egyáltalán. A rossz tapasztalataim miatt csinálom, mert volt olyan lány, akivel 1,5 hónapig randizgattunk. Elég sok pénzt költöttem a randijaink alatt (randinként 1500-2000 forint kb. 10-nél több randin) csak mellékesen. És 1,5 hónap után mondta, hogy ő annyira nem is biztos kettőnkben, nem is akar semmit. Ki hajlandó ennyi időt szánni egy nem is biztos dologra? Én már biztos nem.


Szóval most annyi, hogy az 1. randi végéig megcsókolom a lányokat, utána pedig folyamatosan próbálkozom a szexszel: Próbálom hogy felmenjünk a randi végén valamelyikünkhöz, vagy alapból pl. olyan randit szervezek, ahol nálam főzőcskézünk, meg ilyenek, szóval rendesen próbálkozom a szexszel, ahogy kell.


Mondom, akárki vagy, az első randitól számítva adnék neked kb. 3 hetet arra, hogy lefeküdjünk (de ez már nagyon a felső határ), aztán ha te nem akarod, akkor abból látom hogy nem akarsz tőlem semmit és nem is érdeklődsz irántam, ezért hagynálak téged.


21/F

2014. dec. 11. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem megy mindenki arra ne általánosítsatok, nekem 26évesen csak 3 barátnőm volt, és csak velük feküdtem le, sose akartam alkalmi kapcsolatot. Átlagos vagyok, semmi extra, nem járok bulizni. Ha discoban ismerkedsz akkor ne csodálkozz, hogy csak arra kellesz, próbálj megismerni olyan fiúkat, akik nem csak dugni akarnak. ne csak kigyúrt izomagyakat, ne csajozós macsókat keress.
2014. dec. 11. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!