Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Akik tartottak szeretőt és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik tartottak szeretőt és végül lebuktak, hogyan buktak le? Férjetek, feleségetek?

Figyelt kérdés

2014. dec. 11. 11:12
 1/5 anonim ***** válasza:
26%

Beküldő

Dalos Lajos


Dalos Lajos



Dúr a disznó, dúr a mocsárszélen,

Tartottam szeretőt, de már régen.

Ha tartottam, megszenvedtem érte,

Kutyavilág, ne hányd a szememre!

2014. dec. 11. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
44%

Én vagyok a nő.

Úgy buktam le,hogy elmentem reggel tusolni,ő pedig megnézte a telefonomat.Az sms-ekhez lépett be.Álnéven,pontosabban lány néven futott a szeretőm a telefonomba,mintha az egyik barátnőm lenne.De lebuktam.Összerakta a képet és minden kiderült.

2014. dec. 11. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
de hogy rakta össze? én a viberen parázok mindig
2014. dec. 11. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
49%

"tartottak szeretőt"


Ne színezd, nem kifestő. Van erre szép magyar kifejezés: rendszeresen félrekefélnek.

2014. dec. 11. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
24%

Feribátyánk, ne légy cinikus. A szerető szó bizonyos kor fölött az egyik legszebb kifejezésünk. Azt az embert jelzi, aki szeret minket, aki felidézi a régmúlt szerelmek kellemesen zsongító emlékét.

Voltak szeretőim, de sohasem buktam le. Vagyis utólag kiderült, hogy a feleségem mindig megérezte, ha volt valakim, de sohasem arénázott ezen, mert tudta, hogy ő a legfaszább csaj, és soha senkiért nem fogom elhagyni.

2014. dec. 12. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!