Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi tartja vissza, hogyan bízhatna jobban meg?

Figyelt kérdés
Párommal egy éve vagyok együtt, de csak akkor adja bele magát 100 %-ban a kapcsoltunkba mikor ekég rendesen van benne alkohol. Nagyon szeretném ha nem is mindig, néha teljes mértékben ott legyen lelkileg és kimutassa, hogy érez irántam. Az exei többsége szakított vele, és áltlaában azért ,mert mással akarták kipróbálni, így a bizalma eléggé megtört. És ezzel a kifogással jön.
2014. dec. 11. 13:29
 1/2 Noren1989 ***** válasza:
Ezt légyszives fejtsd ki, csak akkor mond szépeket/becsül meg, mikor tisztességesen be van állva, vagy mi ?
2014. dec. 12. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen, áltlalában csak akkor látom rajta, hogy szerelmes, és oda van értem.
2014. dec. 12. 13:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!