Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha tenyleg szeret es nem csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha tenyleg szeret es nem csak kamu volt akkor mennyi ido amire keresni fog?

Figyelt kérdés

Interneten megismerkedtem egy ferfival 26 eves, en 18 eves lany vagyok. 3 hete beszelgetunk nagyon sokat egesz nap. en azt hittem hogy erez valamit irantam de mar nem tudom. mindig feltekeny volt ha masokkal beszeltem mindig kerdezte hogy beszelek e masokkal meg ha belikoltam valamit o is visszavagott csupasz nokkel (o is likolt) szerintem feltekennye akart tenni vele

mondtam egyszer hogy nem vagyok itthon egyedul egy fiuval vagyok es akkor is eleg feltekeny lett egybol kerdezte hogy ki a fsz van veled ...

mindig kert rolam kepet mert latni akar,en csinaltam is mindig neki rendes kepet vagy arckepeket. de egyszer nem csinaltam es erre beragott es letiltott most facebookon mert szerinte kamu vagyok es hazug meg csak jatszok a szivevel meg ilyenek..nem tudom most hogy hazudozik ilyeneket hogy jatszok a szivevel vagy tenyleg erez valamit irantam? nem tudom most eldonteni hogy mit gondoljak rola mert en nem tudnam ot letiltani mert en szeretem...e miatt nem tudom eldonteni hogy mit erezhet irantam?! en mar kerestem masik profillal de azt is letiltotta mert annyira haragszik..?! szerintetek keressem meg utoljara vagy varjak? ha tenyleg erez valamit irantam fog meg keresni ??!!?


2014. dec. 11. 14:02
 1/9 A kérdező kommentje:
en utana mar nem is beszeltem senkivel engem nem erdekel onnan senki
2014. dec. 11. 14:04
 2/9 anonim ***** válasza:

Hű angyalom...szerintem gyorsan feledkezz meg erről a viselkedésről

Tehát 3 hete ismered,képeket küldözgetsz magadról.ő meg már úgy beszél veled mint aki a férjed..ráadásul szitkozódva

Gyorsan fújj visszavonulót..és kérlek használd az agyad..

2014. dec. 11. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
hasznalom az agyam...es ne ugy mond mintha csupasz kepeket kuldok magamrol szerintem semmi problema nincsen abbol ha kuldok a fejemrol 2 kepet ...
2014. dec. 11. 14:15
 4/9 anonim ***** válasza:

3 Hete ismered....és még élőben nem is találkoztatok

ÉS SZERETED ???????

Ne légy buta..felejtsd el ahogy tudod....csak 18 vagy

2014. dec. 11. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
azt teszem mert nem fogom keresni
2014. dec. 11. 14:22
 6/9 A kérdező kommentje:
csak mindig en vagyok a hulye mert tudom hogy mas mar reg nem foglalkozna vele ...:(
2014. dec. 11. 14:23
 7/9 anonim ***** válasza:

ez egy beteg állat xD én egyszer bántottam meg azt akit szeretek, azt is egy életre megbántam. Am nem tudom egyáltalán azt aki iránt érzek vmit, szval hagyd ott.

Abból amit leírtál ez egy elmebeteg xD még bajod esik belőle, netán féltékenységből majd megver :))

2014. dec. 11. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
ugye hogy bolond? en sem ertem most hogy miert kell ennyire megsertodni hogy nem kuldtem egy kepet es egybol tilt le..lehet ha szepen kerne kuldenek de nekem sincs kedvem mindig kepeket csinalni...mostmar le vagyok tiltva ..azert kivancsi leszek fog e irni
2014. dec. 11. 15:04
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem latod, de ez a ficko borzasztoan manipulal teged, es dominalni akar feletted.. de a reakcioidbol kiindulva ez meg sikerulhet is neki. 3 hete neten ismered, es mar hagyod feltekenykedni, meg beleszolni a dolgaidba, es hagyod, hogy igy banjon veled? Latja o is, mekkora aldozat tipus vagy, ha keresni fog es szoba allsz vele, tuti rossz vege lesz. Hagy a francba az ilyen idegbeteg allatot, nem eri meg semennyi idot sem elpazarolni ra.
2014. dec. 11. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!