Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az normális, ha a fiúk ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális, ha a fiúk ezt csinálják?

Figyelt kérdés

A kérdésem az lenne,hogy ha van barátom,aki tényleg csak engem szeret,de nagyon,amit tudok is,de mégis néha-néha megnézi a lányokat?

Szoval más lány is van így a barátjával? És attól ugye még nem kéne őt leszidnom ? Csak mert én is ránézek más fiúkra...De amúgy még azt megkérdezem,hogy ha elkövette azt a hibát a barátom,hogy kb 3-4 hete megfogta más lány fenekét, akkor ugye nagyon kiakadtam,de tudtam,hogy nem lehet semmi gond,mert azért mondta el nekem,hogy ne legyen előttem titka,csak most meg már kicsit félek..Szoval ,mikor azt elmondta...tudta,hogy nagyon megbántott és tudta,hogy sírtam is,de ő is. Tehát ugye nem kell emiatt aggodnom?

Normális válaszokat kérek! Előre is köszönöm.



2014. dec. 11. 14:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nőj fel
2014. dec. 11. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
"én is ránézek más fiúkra" Te nem érzed úgy, hogy ez azért még normális?
2014. dec. 11. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
És te nem érzed,hogy nem flegma választ kértem??? Ha nem tudsz normálusan válaszolni,akkor inkább menj innen
2014. dec. 11. 14:20
 4/13 anonim ***** válasza:
Hűséget fogadott és nem vakságot ahogy te is. A fenék megfogása az már túl esik a nézésen. Legközelebb mi lesz? Megdug egy lányt és elmondja, hogy lásd mennyire őszinte?
2014. dec. 11. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ha te ránézhetsz más fiúkra, akkor ő miért nem nézhetne meg más csajokat? Egyébként örülj annak, hogy elmondta, mert nagyon sokan nem tették volna meg ezt! És te is tudod, hogy szeret tényleg, csak néha túl reagálod a helyzeteket.
2014. dec. 11. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Igen tudom,hogy túl reagálom nagyon is. De amúgy csak mondom,hogy ő nem olyan ,hogy megdugjon más lányokat :'D azért a korunk se ahoz való xD 14 évesek leszünk
2014. dec. 11. 14:24
 7/13 A kérdező kommentje:
És ezt a kérdést csak azért tettem fel,mert nagyon szeretem,de én túlságosan féltékeny vagyok,amit ő is tud..
2014. dec. 11. 14:25
 8/13 anonim ***** válasza:
Előbb utóbb úgyis megcsal.
2014. dec. 11. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nem fog...ezt nem tenné meg. Tudja milyen vagyok. És azt is tudja,hogy az fájna a legjobban.
2014. dec. 11. 14:27
 10/13 anonim ***** válasza:
Istenem... Ennyi idősen én még a kertben játszadoztam, nektek meg hatalmas drámák megélésével telnek napjaitok. Régi szép idők...
2014. dec. 11. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!