Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezért én lennék a hülye? Nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezért én lennék a hülye? Nem gyanús ez az egész? Miért lett ennyire ideges?

Figyelt kérdés
Előzőleg tettem fel egy kérdést,ahol írtam,hogy gyanítom hogy a barátnőm terhes.Szerinte nem.Szerintem meg a válaszaitok alapján is benne lehet a pakliba.Most sikerült felhergelnem ezzel elég rendesen.Kérdezte tőlem hogy neheztelek e rá,amiért elmegy a barátnőivel munka után,ahelyett hogy hazajönne.Mondtam neki hogy nem,vagy is én hazajönnék,de döntse el ő.Majd az kerekedett ki belőle,hogy én ezért most orrolok e rá.Már nem merek semmit mondani neki ezzel kapcsolatban.Miért lett ennyire ideges vajon?Ok egy nem kívánt terhesség senkinek nem jó,de nálam ez felmerülne és nő lennék,az lenne az első hogy jönnék haza.Arról nem beszélve,hogy minden baja van neki,fáradt,beteg,lázas,fáj mindene.Elvileg!Ti hogyan reagálnátok erre?Tényleg én túlzom el?Már nem tudom mit gondoljak.
2014. dec. 11. 14:18
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
63%

Szerintem ne gondolkodj tovább. A jelek szerint semmi jó nem sül ki belőle...

Egyébként a barátnőd helyében nekem sem lenne sok kedvem egy ilyen hisztis pasihoz hazamenni...

2014. dec. 11. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:

Előző kérdésem ha valaki még nem olvasta volna.


http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..

2014. dec. 11. 14:21
 3/29 anonim ***** válasza:
Szerintem az a baja, hogy munkanelkuli vagy.
2014. dec. 11. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
Elterelte a megbeszelni valokat. Terhessegerol nem akar beszelni, de vedekezesnek ahhoz, hogy nem jon haza hanem csavarog a bartojeivel, teged tamad.
2014. dec. 11. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:

ma 14:21


Hisztis?Miért vagyok hisztis?Mert féltem?Alapaesetben engem nem érdekel hogy hova megy,de így hogy nincs jól ki örülne neki.Miattam úgy él ahogy akar,soha nem szóltam bele a dolgaiba,max tanácsot adtam neki.

2014. dec. 11. 14:23
 6/29 A kérdező kommentje:
Igen ma munkanélküli vagyok,mivel én is beteg vagyok,így nem mentem ma dolgozni.
2014. dec. 11. 14:24
 7/29 anonim ***** válasza:
Hova megy a barátnőivel? Mert pl. egy karácsonyi bevásárlást, amire csak most van ideje, én sem tolnék el, csak ha fekvőbeteg vagyok, mert utána nehezebb bepótolni. Szerintem idegesíti, hogy te tényként kezeled, hogy terhes, hiába állítja az ellenkezőjét, és gyanúsítgatod azzal, hogy felelőtlen. Ő valamiért biztos benne, hogy nem az. Egyébként is, női dolgokban okoskodó férfinál nincs sok idegesítőbb dolog:D A tünetei alapján szerintem nem terhes, egyébként. Persze van, aki szerint biztos azért ilyen, mert titokban akarja tartani.. ebben az esetben szerintem nem mesélt volna a problémáiról.
2014. dec. 11. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
Szerintem bármilyen nyugodt embernél elszakadna a cérna, ha egész álló nap ( ki tudja mióta) egy valószínűleg csak általad kitalált témán lovagolnál és akarnád befejezni. Én komolyan sajnálom a barátnőd....
2014. dec. 11. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
Nem okoskodok bele.Ma délelött felhívtam egyszer,ennyi történt.Majd utána bocsánatot is kértem hogy ne haragudjon hogy ilyennek felhívtam.De nekem ez ugrott be és nem tudtam magamba tartani.Mondtam neki ne idegeskedjen,veszek egy tesztet aztán ennyi.Azért is bocsánatot kértem hogy beleokoskodtam.Bajunk nem lehet abból ha csinál egy tesztet.De ezen miért kell már így kiakadni?
2014. dec. 11. 14:30
 10/29 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előttem szólóval (8.). Mi is mindet megbeszélünk a párommal, de a falra másznék, ha munka közben azzal zaklatna, hogy terhes vagyok-e. (Ráadásul gondolom a munkatársai is ott vannak a közelben, pláne nem akar a témán lovagolni.) Amúgy is rosszul van, biztos ingerlékenyebb, hagyj már neki egy kis nyugtot! Majd megbeszéli veled, amikor úgy érzi, hogy itt az ideje. Az ilyesmmi amúgy sem telefontéma.
2014. dec. 11. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!