Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy javítsak a kapcsolatunkon?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy javítsak a kapcsolatunkon?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Hosszú lesz, bocsi!

6 éve vagyunk együtt a barátommal, ő 36, én 27 vagyok.

Kb. 3 éve kezdett megváltozni minden és már úgy érzem, hogy egyre kevésbé bírom.

Azt, hogy alig figyel rám. Kéthetente egyszer megkérdezi, milyen napom volt, akkor tud figyelni 5 percig. Egyébként bármit beszélek csak bámul, vagy gépezik, vagy mobilozik, vagy bármit, csak ne kelljen figyelni. Annyira rossz, amikor valami nagyon jó, vagy nagyon rossz és el akarom neki mondani és látom, hogy nincs is ott. Néha rávágja, hogy "aha" és "jó". Aztán pár óra megkérdezi azt, amit elmondtam.

A csók is teljesen megszünt már köztünk. Reggel van, meg amikor talizunk egy apró szájra puszi. Talán ez a legrosszabb, nagyon hiányzik. Szex közben azért nincs, mert nem tud egyszerre kétfelé figyelni :) hallottatok már ekkora hülyeséget?

Hozzábújni, ölelgetni sem szeretek már, mert egyből menni kell az ágyba. Egyszerűen nem lehet összebújva nézni a tévét akkor se, ha aznap már 3-szor feküdtünk vissza az ágyba.

A szex is egy katasztrófa. Mindkettőnk szerint. Mivel nem csinál semmit, amitől kedvem lenne hozzá, ezért rettentően fáj minden egyes alkalom. Szerinte az én hibám ez is. Mindegy, azért én csak kényeztessem őt, hogy neki jó legyen :D

De azért hiányzunk egymásnak, ha külön vagyunk. Szóval már nem értem, mi van :(

Tovább is van, de már így is hosszú lett...


2014. dec. 11. 15:59
 1/4 anonim ***** válasza:
kis odafigyeléssel meglehetne kb mindegyik problémát oldani és már rendebn is lenne minden szerintem semmi egetverő nincs itt csak kicsit elhidegült a kapcsolatotok mert gondolom én lehet hogy már annyi ideje vagytok eygütt hogy már teljesen megszokottá váltak dolgok amik ezáltal beszürkültek ?:)
2014. dec. 11. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én otthagynám!

ilyen életet akarsz, ráadásul fiatal vagy..

2014. dec. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
párszor már eszembe jutott nekem is. Ő már annyira nem fiatal, neki kéne gondolkodni, hogy már nem tud olyan könnyen becsajozni :)
2014. dec. 12. 15:28
 4/4 A kérdező kommentje:

Tegnap este talán közös életünk legnagyobb vitáján voltunk túl. Az agyamra megy, hogy néha olyan idegbeteg, hogy az már nem igaz. A földre dobja a citromot, amit vett, eldugott és az én hibám, hogy nem is láttam :(( Elegem van, mindenért én vagyok a hibás, ő meg a tökéletes.


Mindig is a barátai voltak az 1. helyen. Most is jön az egyik, én addig menjek haza anyukámhoz. Hogy tudjanak bulizni. De megfogadtam, ha ezt megteszi és elmegy nélkülem, na akkor lesz vége. Én se mehetek nélküle. Mégis milyen viselkedés ez? :( Ráadásul pont pénteken szülinapi vacsora lesz és ő ezért lemondta...

2014. dec. 17. 11:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!