Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet ebből valami? (lent)

Figyelt kérdés

Szóval van egy lány,akit 4 éve ismerek. Az első perctől szimpatizáltunk egymással,szemeztünk,sokat beszélgettünk. 2 Hónappal később,összejöttünk,és nem sokkal később szakítottunk. (3 hónap után,de ekkor még csak 13 évesek voltunk) Csúnyán összevesztünk,nem beszéltünk sokáig,majd egy focimeccsen megláttam a lelátón (játszottam),ő is észrevett,és idejött a meccs után,és bocsánatot kért. Azóta nagyon jó barátok vagyunk,minden nap beszélünk,mindent elmondunk egymásnak,100%-os a bizalom. Bármikor feldobjuk egymás napját. Viszont jelenleg külföldön élek,de tartjuk a kapcsolatot,nap mint nap. Karácsony környékén találkozunk,és ő választott helyszínt,és egy elég romantikus helyről van szó,kivilágított szép utca stb. stb. Én azóta szeretem,és érzem,hogy talán nem vagyok közömbös neki.


18/F Szerintetek ő is érez valamit?


2014. dec. 11. 17:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Aha:) ne hagyd elfutni
2014. dec. 11. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Lehet,hogy lekapom:) Ha látom,hogy akarja stb. én felülök minden hétvégén,és 2napot utazok,csak lássam :$
2014. dec. 11. 17:13
 3/3 A kérdező kommentje:
bennem jobban bízik mint a legjobb barátnőjében. a jelszavait is megadta o.o innen gondolom.:)
2014. dec. 11. 17:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!