Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ne tartson az ember...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ne tartson az ember szeretőt?

Figyelt kérdés
Őszinte és reális vélemények érdekelnek, nem csak az, hogy "mert ki kell tartanod a szerelmed mellett." Azt a választ keresem, ami a MIÉRT-re felel.

2014. dec. 11. 17:47
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Ja, és tegyük fel, hogy a másik fél is tud róla.
2014. dec. 11. 17:48
 2/16 anonim ***** válasza:
23%
Az a fontos, hogy szeressék az embert! Ha ehhez szerető kell, akkor szerető kell...
2014. dec. 11. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

A társadalom elítéli.

Körülményes.

Drága.

Veszélyes a betegségek szempontjából is.

2014. dec. 11. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
6%
Én azt mondom, ha az ember igénye (akár testi akár lelki) megkívánja, akkor legyen. Nekem is van.
2014. dec. 11. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Ha mondjuk minden rendben van a kapcsolatban, szeretik is egymást, de attól még nyilván nincs fából a férfi/nő.
2014. dec. 11. 17:50
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

De ha minden rendben van a kapcsolatban és szeretik is egymást, akkor MIÉRT van igénye az embernek szeretőre??


Amúgy meg ha tud róla a másik fél, és nem zavarja, azzal nincsen semmi baj.

2014. dec. 11. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
71%
Számomra akinek nem elég a párja, az egy ócska szar alak, ha nő, akkor büdös qva ennyi.
2014. dec. 11. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
76%
En elitelem az ilyen embereket, ha barmelyik szulom ezt csinalna, nem bocsatanek meg nekik. Legalabb a gyerekuk miatt ne csinaljak, legyen bennuk annyi tartas, es erkolcs. Mert olyan gyereknek, akinek elvaltak a szulei..hat nem egy jo erzes.:/ meg amugy is bunko dolognak tartom..osszetorni mas szivet.
2014. dec. 11. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
De még mindig fel tudom tenni a miért kérdést. Miért szar alak, ha mindkét fél tud róla?
2014. dec. 11. 18:01
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a társadalom a monogám kapcsolat LÁTSZATÁT követeli meg az emberektől, ez a "elvárás". Ezt sulykolták belénk, ez a norma.

A saját véleményem szerint is ez a normális, főleg hogyha valaki megtalálja azt az egy, azaz egyetlen személyt akivel minden testi és lelki igényét ki tudja elégíteni. Mintha beszélnénk egy elsődleges (komplex) és egy másodlagos (nem komplex) emberről, -kutyáról, kismajomról, bármiről- akkor mindenkinek a komplex megoldást kell szem előtt tartania. Ha egy nem komplex "dolgot" találsz, akkor azt egy másik nem komplex, vagy egy komplex dologgal tudod kiegészíteni, teljessé tenni. De szerintem fölösleges energia-, pénz-, idő-, és érzelmi befektetés. Megoszlanak a vélemények, miszerint lehet-e egyszerre két embert szeretni. Szerintem nem (közbeszúrás: "Ha egyszerre két embert szeretsz, válaszd a másodikat, mert ha az elsőt igazán szeretted volna, nem szerettél volna bele a másodikba.").

Végsősoron: minek lennék mondjuk egy olyan emberrel, akivel jó a szex, de nem tudnék vele élni, meg egy olyan emberrel egyszerre, akivel nem jó a szex, viszont a hálószobán kívül mindenben passzolunk?

1. Inkább keresek egy olyan embert aki mindkettőt tudja nyújtani (remélem jelenlegi páromban megtaláltam)

2. Veszek egy kutyát. (teljesen aszexuálisan kérem értelmezni)

Píísz!

17L

2014. dec. 11. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!