Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik olyan fiú, aki együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan fiú, aki együtt maradt azzal a lánnyal akivel elveszítette a szüzességét?

Figyelt kérdés

Kort is légyszi (:

19L



2014. dec. 11. 17:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen a munkatársam. már el is vette feleségül, és gyerekük is van.
2014. dec. 11. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, a férjem. 25 éves.
2014. dec. 11. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Engem 2 hét után ejtett az a lány, akivel elvesztettem a szüzességem.


Nem is mondtam el neki, hogy vele vesztettem el. 20 éves voltam és nem találtam barátnőt, mert amikor elmondtam hogy szűz vagyok, a lányok elvesztették az érdeklődést. Ezért az első néhány lánnyal való együttlétem csak tapasztalatszerzés volt. Hiába akartam volna tartós kapcsolatot, akkor még nem volt elég vonzó a személyiségem a lányok számára és az első 4 lány, akikkel szexeltem az életemben, mind elég hamar ejtettek. Később azért összekapartam annyi tapasztalatot, hogy már most is van barátnőm.


23/F

2014. dec. 11. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

:(

Elvettem neki, majd 11 hónap után elhagyott..

2014. dec. 11. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!