Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy katonának vannak érzései?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy katonának vannak érzései?

Figyelt kérdés

Tételezzük fel, hogy van egy fiatalember, aki

-kb 25 éves

-kopasz

-izmos

-tudd csunyán nézni is,

-de mindig jó a kedve és ilyen "lelkis" ember

-se kutyája, se macskája (azaz senkije nincs)

Külsőre ugy néz ki, mint egy tipikus katona.


Na már most az illető volt felvételizni a katonaságon és ott beszélt egy tisztel....és, amit a tiszt mondott neki, az kicsit megváltoztatta az illetőt.


A következőt mondta:

"Egy katona SOHA nem mutatja ki az érzéseit, érzelmeit mások elött. Pláne nem ugy, hogy ezt más lássa, hallja vagy tudjon róla. Ha ki is mutatja az érzéseit, akkor azt ugy tegye meg, hogy senki ne tudjon róla"


Kérdezte az illető, hogy "miért?"


Erre a tiszt: "Mert akkor sebezhető a katona"



Na már most milyen ember lesz a katonábol ezek után?



#katona-érzés-érzelmek-felvételi
2014. dec. 11. 19:52
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
100%

-.-

mindenkinek vannak érzései...

És egy katonánál az a lényeg hogy ne mutassa ki, tehát más ne lássa rajta.

Attól még van neki.

2014. dec. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
100%
attól hogy valaki nem mutatja ki még vannak érzelmei. ehhez katonaság sem kell
2014. dec. 11. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
Láttál már háborús filmeket vagy olvastál bajtársakról történeteket? :O
2014. dec. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 A kérdező kommentje:
A bajtársiasság az más, mint a szerelem pl
2014. dec. 11. 20:00
 5/37 anonim ***** válasza:
Pontosan, legyél fegyelmezett, mindenben, egy katona, tudja mi a dolga, ha kell vicces vagy, ha kell komoly, mindig kell tudd hogy mikor és hogyankell bbeszélni az emberekkel, sokan nem tudják, hogy mi a komolyság, a kopaszsag a kemény fiúkra utal, ha egyszer voltál katona, akkor tudod miről beszélek.
2014. dec. 11. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
52%
Nm nagyon csak ilyen katona-szintem vagyis fejbelőnek egy kisgyereket a közelben akkor "összébb ráncolja a szemöldökét"
2014. dec. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
100%
6 osnak, 5os vagyok, szerinted ez film? Gyereket lövünk? Néha nehéz dönteni rossz és jó között, fogalmad sincs mit beszélsz.
2014. dec. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:

#6 jól mondja.

Parancsot teljesít nincs, ha jól tudom joga megkérdőjelezni, még akkor sem, ha később derül ki, hogy pl. azok civilek vagy a sajátjaik voltak, mert van ilyen is.

Már láttam síró katonát, dokumentum filmben, meg elvakultat is, fiatal síró katonát, aki felett a szakaszvezető állt s üvölt, a lövészárokban, hogy szedje össze magát.

Nagypapám is tudott volna mesélni, csak 12 éves voltam, mikor meghalt, így amit nagyim s az anyukám tudtak meséltek.

De elkanyarodtam a kérdéstől.


Lényeg, az, hogy ne mutassa ki, mert ettől tényleg sebezhetőbb, de ettől még nagyon is vannak.


N

2014. dec. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 A kérdező kommentje:

Nem tudom, hogy ki milyen nemű, akik már válaszoltak, de a 8-as válaszolonak szeretnék feltenni egy kérdést (persze csak ha elolvassa és az "N" betű valóban azt jelenti, amire következtetek.)


A nőknek egy katona, vajon ideális társ e?

- Nem lelkizik

- Nem mutatja ki az érzéseit, ha ki is mutatja (Ne adja Isten), akkor csak tömör és lényegretörő válaszokban.

- Kevesett időt tölt otthon a családjával, mert ugyebár vannak külmissziok is.

2014. dec. 11. 21:56
 10/37 Kurtz Bickle ***** válasza:
Ja, de hát az összes háborús sztori arról szól, hogy ez mennyire nem működik. Idővel szétmar belülről a sok elfojtott érzelem.
2014. dec. 11. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!