Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek miért csinálja ezt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés
Van egy lány (akivel eddig nagyon jól elvoltam) aki szerelmet vallott nekem. Viszont olyan hirtelen érkezett ez a hír hogy megrémültem, és persze azt mondtam neki hogy "ne haragudj de nagyon szeretlek viszont én nem érzek úgy ahogy te" erre ő sírva elrohant és azóta nem tudom utolérni. próbáltam keresni, hívni de semmi. és a poén az egészben hogy nagyon hiányzik, olyan jó lenne megölelni félek hogy elveszettem. írtam egy sms-t hogy hiányzik és szeretném megbeszélni vele azt a múltkorit, de arra sem reagált. Hiába keresem nem áll szóba velem. Miért csinálja ezt?? lányok segítsetek kérlek, szerintetek miért csinálja ezt??
2014. dec. 11. 20:06
 1/5 anonim válasza:
Adj neki idot.... nincs annal rosszabb egy lanynak, mint amikor osszeszedi vegre magat, bevallja hogy mot erez es visszautasitjak. Tapasztalat. Az ido minden gondot megold.... ne hagyd fel a kereseset, mert biztos jol esik neki hogy meg mindig vagysz a tarsasagara, de vegyel vissza egy kicsit. Es probald vele megertetni hogy mi van, mit is erzel valojaban. Ha tenyleg szeret meghallgat es megbocsat :)
2014. dec. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egy dolgot jegyezz meg, fiam! Mindig a férfi szopik a végén!
2014. dec. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az utolsó jól mondja...a férfi a rábas*ós nem...de akkor leszel igazán férfi ha megtanulod igyis élvezni az életett.am ha nagyon rohangászol utána akkor azt fogja hinni h csak szánalomból mondod neki.
2014. dec. 11. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hagyjál neki időt, mert ezzel nagyon megbánthattad. Fordított esetben neked is nagyon rosszul esne! És ha igazán szeret, meg fog hallgatni és lehetőleg mindketten boldogok lesztek akkor egymással! Csak őszintén mondj el neki mindent! :)
2014. dec. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
El tudod képzelni, mit érezhetett? Hiszen valójában elutasítottad. Pokolian szégyelheti magát, úgy érzi leégett előtted ezerrel. Képtelen a szemedbe nézni, biztos. Ha végképp nem áll szóba veled, kérd meg az egyik barátnőjét ( már ha van neki normális...), hogy segítsen. Beszélje rá, hogy hallgasson meg.
2014. dec. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!