Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítottam vele, de nem tud...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottam vele, de nem tud elengedni?

Figyelt kérdés

4 éves kapcsolatból léptem ki dec.2.-án

én azóta kezdek jobban lenni,programokat szervezek,hogy eltereljem a gondolataimat... a srác pedig mindig feltűnik valahol. hívogat,írogat... mindig vissza húz ezzel a padlóra,nem tudok tovább lépni. letiltottam fb-n. már kb 3 fb fiókról keresett!

ebben méh az a rossz,hogy 4 év alatt kötődök még hozzá annyira,hogy ne akarjam,hogy rossz legyen neki.eljutott a könyörgés és a sírás szintjéig. szánalomból nem megyek vissza hozzá. nem tudom már mit tegyek.


2014. dec. 11. 22:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Abszolúte nem kéne vele foglalkoznod, nem beszélni nem törődni vele. De te ezt csinálod...
2014. dec. 11. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ez így működik, szeretünk valakit nem tudjuk elengedni, állítsd be, hogy ismeretlen ne tudjon facebookon írni ha zavar. Illetve tiltsd egyből, sms-t, telefont ne fogadd...

Én nekem hónapok kellettek mire túl lettem az exemen, és első hónapban még keményen próbálkoztam, de ilyen ez a hülye szerelem... Majd feladja hidd el

2014. dec. 11. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nelégy vele szemét, próbáld segíteni, beszélj vele facebookon, hogy menjen el bulikba csajozni, esetleg szólj a barátnőidnek, hátha egyiknek bejön, neten segítsd a párkeresését, mond neki hogy adjon a külsejére legyen vidám a képeken meg amugyis, tanácsolj min változtasson, mi vonzó egy nőnek. Így beszélni fog veled végig, fenntart benne egy remény szintet de idővel összejön mással remélhetőleg... Én ezt mondanám, ha ért neked valamit ennyivel igazán segíthetnéd, nem leszarni kell az embereket hanem segíteni eza letiltás meg leszarunk rá tipikus női gondolkodás, mit foglalkozzunk azzal hogy egy férfinak is vannak érzelmei, sokszor több is..., persze férfiak közt is van szemét biztos, de most nem ők a példák hogy mit csinálj...
2014. dec. 12. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nem akarom leszarni azt,hogy mit érez,nagyon is foglalkozok vel. de nem tudok neki olyan intenzíven segíteni,mert ő ugye szeret engem és szerintem nem a segítségemre vágyik.
2014. dec. 12. 23:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!