Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy kérdezzem meg tőle hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kérdezzem meg tőle hogy mi is van akkor köztünk konkrétan?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van egy srác akivel pár hónapja közel kerültünk egymáshoz, tudom hogy ő nem szeretne komoly kapcsolatot és én sem, de mostmár úgy érzem kezd egyre fontosabbá válni számomra. 0-24bn vele beszélgetek fb-n, és egypárszor leutazott már hozzám az ország túlsó feléről, mert sajnos kn 400km-re lakik. De sajnos tudom hogy van még valaki rajtam kívül akivel összejár már régebb óta, és ugyanabban a városban lakik ahol ő... és nemtudom hogy kérdezzem meg hogy mi ez konkrétan ami köztünk van?:/ Mert én is úgy terveztem hogy nem akarok semmit tőle, de részemről úgy néz ki eléggé kialakult egy erős kötődés..
2014. dec. 11. 22:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Tereld a témát a kapcsolatotok felé, és kérdezz rá egyszerűen, ennyi.
2014. dec. 11. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
hát de ha még akarna is akkor se nagyon lehetne megoldani 400 km elég sok
2014. dec. 11. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kérdezz rá simán. Nem kell ezt túlgondolni.
2014. dec. 11. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!