Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Önző magatartásnak tartod?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Önző magatartásnak tartod?

Figyelt kérdés

A barátnőm totál Facebook függővé vált. Folyamatosan nyomkodja a telefonját, például:

-haza ért délután 5-kor, bekapcsoltunk egy részt a kedvenc sorozatunkból és vacsoráztunk. Ide adta a tányérját, mert valamit írnia kellett az egyik barátnőjének!

-este, mikor végre lezuhanyoztunk és minden készen állt egy jó kis mókára.. írt az egyik oszt. társának, mert kitalálta, hogy épp kézilabda közvetítés van..


/ez a mai napból két alkalom, a maradék tízet nem listázom ki/


Amikor végre fél 11kor odáig fajult a helyzet, hogy meg tudtam csókolni, én kaptam üzenetet, amivel nem foglalkoztam, de erősködött, hogy nézzem meg. Megnéztem, a szüleimmel kapcsolatban kaptam egy aggódó üzenetet a húgomtól. Rögtön felhívtam őket, hogy minden rendben van-e. (A család külföldön él, hegyvidéken, a szüleim délutánosok, tehát ilyen idő tájékán érnek haza, de arra gondoltunk a húgommal, hogy történt valami velük..) Ez alatt az 5 perc alatt, amíg ezt elintéztem, a barátnőm olyan fáradt lett, hogy elment a kedve mindentől, kiverte a hisztit rajta, sírt egy sort (és még én voltam a hülye, akihez oda lehet bújni)... és szevasz, itt ülök a gép előtt, szex nem volt, de jobban felhúzott a tény, hogy no matter mi a probléma (jelen esetben a szüleim testi épsége foroghatott volna kockán), őkelme neki állhat hisztizni. Borzasztóan önző dolognak tartom a részéről ezt...! Szerintetek???



2014. dec. 11. 23:08
 1/8 anonim ***** válasza:

A netfüggők semmiképpen nem jók. Mindegy hogy facebbok, gyakorikérdések, warcraft, twitter vagy akármi más függői...


Egészséges keretek közt egyik se baj, de mikor már ha van 3 szabad másodperce rögtön ott van az BAJ

2014. dec. 11. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A suliban van egy halom program most.. végzős. Megértem. Türelmes vagyok mint egy kiskutya. Egy ex barátnőmmel megjátszottam, hogy a család 2. helyre szorult. Soha nem bocsátanám meg magamnak, hogyha történne a családommal valami mert pl. egy ilyen hülyeség miatt nem hívnám fel őket, vagy a szükséges mentőszolgálatot... Ez most nagyon kiverte nálam a biztosítékot. Lassan 3 éve járunk, soha nem voltam még ennyire felspannolt állapotban egyetlen apróságért sem..
2014. dec. 11. 23:16
 3/8 opened paradise ***** válasza:
Együtt tudok érezni :/
2014. dec. 11. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Neked mi a sztorid?
2014. dec. 11. 23:31
 5/8 anonim ***** válasza:
K..szott undorító dolog, ha valaki ilyen. Én raktam már ki emiatt csajt. Baromi rosszul esett, amikor pár nap után találkoztunk és folyamatosan pötyögött a telefonján.
2014. dec. 11. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
ismerős a helyzet...
2014. dec. 12. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
több ilyen pasim volt már és sajnos nem lehet velük mit csinálni, voltak tini koromban és most is 30-hoz közel, akik mániákusak, és régebben nem is volt facebook, lehet h az én hiányosságom, de egyikkel se tudtam mit kezdeni :(
2014. dec. 12. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ismerős. Mindig legyél ott, ki tudja, mikor lesz rád szükség, de nagyobbrészt csak légy készenlétben. Ha megfogadsz egy tanácsot: ne foglalkozz vele. A hisztit meg ne vedd fel. Nincs semmi baja, egyszerűen egyes lányok néha szeretnek sírni vagy tombolni. Vagy elnövi, vagy ilyen marad.

Ha felülsz neki, akkor csak megerősíted benne, plusz egyre jobban szoronghatsz majd, hogy épp mi miatt fog drámázni. Mert a dráma a lényeg és nem az, hogy a családodal foglalkoztál. Ha nincs rá ok, egy idő után, akkor is találni fog. És félni fogsz tőle. Majd kibuksz. De azon megint kiakadhat és felemlegetheti, szóval legjobb amit tehetsz, hogy nem foglalkozol vele. Olvass/játsz/kapcsolódj ki amíg kidühöngi magát. Talán felhívja majd az anyját panaszkodni, de utána oda fog bújni hozzád.

2014. dec. 12. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!