Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítás után 1 héttel már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után 1 héttel már más csaja van? Normális ez?

Figyelt kérdés
Egésszen a szakításig írogatta hogy mennyire szeret... Hát látszik. Hogy tud valaki ennyire könnyen túllépni?
2014. dec. 12. 00:58
 1/10 anonim ***** válasza:

Az én exemnek szakítás közben vagy legalábbis utána egy nappal már volt csávója... De talán már előtte is.


Szóval ez az alulmúlhatatlan a te sztorid is hasonló talán egy picit jobb

2014. dec. 12. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
exem szakitáskor azt mondta hogy most egyedül akar lenni...rá egy hétre csávója lett XD
2014. dec. 12. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
76%
Számomra nem normális, de hát vannak érzéketlen emberek. Elképzelem, ahogy az exed egyszerre két csajnak írogatja ugyanazt (milyen ember az ilyen?), legalábbis gondolom a másik lányt nem 1 hét alatt szedte össze...
2014. dec. 12. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Üdv bajtársak.....
2014. dec. 12. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Igen.
2014. dec. 12. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ismerem az érzést. De ennyit ér az ilyen ember. :)
2014. dec. 12. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Évekig egyutt voltunk, és engem ez az egész nagyon megvisel.. Nem tudom mihez kezdjek magammal..
2014. dec. 12. 02:00
 8/10 anonim ***** válasza:

Ez nem jelenti azt hogy túl van rajtad..


Pár éve én is megléptem ezt, pár nappal egy több éves kapcsolat vége után összejöttem valakivel. Nem volt a legnyerőbb húzás, beismerem.

2014. dec. 12. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Meg van az a gerinctelen fajta, aki azt vallja, hogy nem zár le egy kapcsolatot, amíg nincs meg a következő. Így igazából csak áthuppan egyikből a másikba.

Embere válogatja, de beszéltem már párral, akik szerint ez így teljesen rendben van.

2014. dec. 12. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Normális. Én is kb. 1 héttel azután ismertem meg a jelenlegi párom, ahogy az előző 4 éves kapcsolatnak véget vetettem. Én ott már semmit nem éreztem, nem voltam szerelmes, teljesen elhidegültünk, a szakítás tehermentesített, nem pedig fájdalmat okozott. De - megszokásból - minden este úgy köszöntünk el exemmel FB beszélgetéskor, hogy "jóéjt, szeretlek", de szerintem már egyikünk sem gondolta komolyan. Én legalábbis biztosan nem. Én az első perctől kezdve nyitott voltam valami újra, és időben horgomra is akadt a következő pasi.
2014. dec. 12. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!