Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Ez titeket is idegesítene?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ez titeket is idegesítene?

Figyelt kérdés

Barátnőm van, aki azt mondja szeret, meg imád. Sokszor mondja hogy nagyon jó humorom van, meg hogy ezért letámadna. De sokszor mondja hogy ez a pasi milyen helyes, meg szexi meg minden, jó persze színészekről beszél, de egyszer egy sulinkban járó srácról is mondta. Nem rég osztott meg egy képet egy férfiról a barátnője adatlapján, hogy: Ugye ti is elfogadnátok? A pasi egyáltalán nem hasonlított rám, meg azok sem, akiket helyesnek tart. Szerintetek mit tegyek?


16/F



2014. dec. 13. 19:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Állìtsa le valaki a paragépet!
2014. dec. 13. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem (legalàbbis én) szakítanék ha a baràtom ilyeneket csinàlna.

Ha szeret,akkor ne osztogasson màs pasikat,csak Te kellj neki! :) L

2014. dec. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én semmiképpen sem osztanám meg a barátommal, ha egy férfit jóképűnek találnék, de tulajdonképpen hűséget fogadott, nem vakságot. Ha nagyon rosszul esik, beszélhetsz vele, hátha vissza fogja magát.
2014. dec. 15. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Beszélgessetek erről! Mondd meg neki, hogy téged ez ZAVAR és nem tetszik amit csinál, ha szeret akkor tutira megért és befejezi :)
2014. dec. 15. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!