Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ettol r*banc v könnyű nocske...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ettol r*banc v könnyű nocske vagyok vagy mit gondolhat hogy engedek neki dolgokat? 15/l vagyok o 17/f

Figyelt kérdés
Van egy fiu akibe mar régóta szerelmes vagyok es nagyon szeretem es o a legjobb barátom es hat szoktak történni dolgok közöttünk amikor felmegyunk a lakására.
2014. dec. 13. 19:59
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen, ribizli vagy, sajnálom.
2014. dec. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha egy emberrel csinálod, és nem naponta/hetente mással akkor nincs vele gond, nem vagy r.
2014. dec. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Kit érdekel? ha szereted akkor nem vagy r*

banc.

2014. dec. 13. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Hát attól függ. Mást is csináltok vagy csak jársz hozzá amikor kanos? És lehet más lányokkal is csinálja.
2014. dec. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem vagy az. Ha ki is használ, amit ennyiből nem tudhatunk, akkor sem vagy az, mert te is ezt szeretnéd (mármint amit csináltok, nem azt, hogy kihasználjon). A korábban r|bancozókra pedig ne halgass, valószínűleg csak savanyú a szőlő.
2014. dec. 13. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem csinálja más lánnyal arról tudnék. Meg megbizom benne ha baj van neki mondom el de meg nincs tul az előző kapcsolatán aminek mar rég vége van mert nagyon szerette a lanyt es nem tudom...
2014. dec. 13. 20:09
 7/10 anonim ***** válasza:
Mik azok a dolgok,amik történnek?:)
2014. dec. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Lakására? Talán 17 évesen övé a lakás vagy mi.....?

Ez már nem a legjobb barát kategóriába tartozik.....Ő nem tart r*bancnak vagy könnyűvérűnek, csak szimplán tart. Erre tart téged, hogy 15 évesen szexeljen veled vagy nem tudom, mit csináltok. Best friends for ever!!!!...

2014. dec. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nővére lakása de o soha nincs ott.Nem fekszunk le csak egymáshoz bujunk meg próbál tapizni
2014. dec. 14. 09:36
 10/10 anonim ***** válasza:
Szóval pettingeltek ruhán keresztül és beadja neked hogy nincs még túl az előző kapcsolatán:D
2014. dec. 14. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!