Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 18 éves vagyok és még nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18 éves vagyok és még nem volt barátom! Valami baj lehet velem? Mit tegyek? Változtatnom kéne magamon?

Figyelt kérdés
2014. dec. 13. 20:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Mi értelme az ilyen kérdéseknek?
2014. dec. 13. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
19 éves srác vagyok és még nem volt párom .. ezért változtatni fogok magamon... (külsőleg)
2014. dec. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Semmi baj nincs veled. Emiatt nem kell aggódnod. Ne görcsölj azon, hogy 18 éves vagy és még nem volt barátod. Ne ezért akarj elsősorban barátot, mert még nem volt és már 18 vagy és telik az idő, de még mindig nincs. Azért akarj barátot, mert akarsz magad mellé valakit, akit szerethetsz és aki viszont szeret.:) Akivel boldog vagy. Annyit meg tudsz tenni, hogy gondold végig magadban, hogy vajon miért nem futottál még össze azzal, akivel kapcsolatban lehetnél.:) Milyen gátlások, félelmeid vannak? Félsz-e, hogy megfelelsz-e neki? Ha érted miket próbálok kérdezni.:) Nincsenek-e benned ilyen gondolatok, hogy pl.:" Mi van ha nem kellek senkinek? Valami baj lehet velem? Valamit rosszul csinálok? Feszült vagyok, ha valaki megkérdezi, hogy volt-e már barátom? Cikinek tartom-e, hogy még nem volt? Meg vagyok elégedve önmagammal? stb" Azt akarom az egésszel kifejezni, hogy készen állsz egy kapcsolatra?:) Úgy érzed-e, hogy igenis számodra is van egy megfelelő partner, aki éppen téged keres?:) Úgy érzed, hogy készen állsz arra,hogy kapcsolatban legyél valakivel?Mert, ha te magad is készen állsz és akarsz kapcsolatot, akkor jönni fog magától.:) Csak vágyj rá és higgy benne.:) És tudd, hogy van, aki Rád vár, akinek pont te felelsz meg, pont úgy, ahogy vagy.:) Remélem nem írtam túl sokat...:)
2014. dec. 13. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nagyon nagyon köszönöm a választ :D sokat segítettél :D
2014. dec. 17. 18:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!