Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Hogy viselitek, hogyha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Hogy viselitek, hogyha a barátnőtöknek sok fiú barátja van?

Figyelt kérdés

Exem az összes fiú barátomra féltékeny volt, pedig akkor még inkább csak 2-3 haverom volt. Nem szerette, ha velük vagyok, az is zavarta, ha elmeséltem neki, hogy milyen vicceset mondott valamelyikük.


Már régóta nincs barátom, és mostanában azt vettem észre, hogy a legtöbb barátom fiú. Van olyan is, akivel mindent meg tudok beszélni. Suliban nagyon hangosan nevetek a fiú barátaimmal. És az a helyzet, hogy gyakran érünk egymáshoz velük: öleléssel köszönünk, néha megfogjuk egymás kezét, táncolunk bulikban.


Nem tudom, mit fog ehhez szólni a következő barátom.:D Vagy változtatnom kéne?


Fiúk, ti mit szóltok a csajotok fiú barátaihoz?


2014. dec. 13. 20:36
 1/9 anonim ***** válasza:
Voltam már ilyen helyzetben, és nekem nem tetszene. Sőt az én esetemben meg is csalt az egyik "baráttal". Miért, neked tetszene, ha a pasid mindig csajokkal megy el ide-oda, meg ölelgeti őket stb.?
2014. dec. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

annyiban kéne változnod sztem, hogy kevesebb legyen a testi kontaktus

ha az né barátnőm ezt csinálná, alapvetően nem lennék féltékeny, és nem viselne meg, de ha látnám hogy ölelgetik egymást, fogják a kezét, akkor már más értelmet nyerne ez a dolog, és akkor már rosszallóan nézném ha táncolnak egy buliban

alapvetően nem vagyok féltékeny, ilyen esetben sem lenne semmi különös, nem jegyezném meg, és nem is annyira foglalkoznék vele, mert megbizok a barátnőmben

2014. dec. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
zavarna! biztos vagy te abban hogy az a sok fiú barátod mind úgy gondolja hogy csak és kizárólag a barátod akar lenni? én nem hiszek ebben
2014. dec. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igen, biztos :) Én hiszek ebben. Egyiknek pl. évek óta van barátnője, másik már rég kezdeményezett volna, ha akarna valamit, harmadik alig ér hozzám, stb. Van egy pár, nem akar egyik sem többet :D
2014. dec. 13. 21:38
 5/9 anonim ***** válasza:

Én lány vagyok, és őszinténszólva én sem hszek a fiú-lány barátságban. előbb-utóbb te is tapasztalni fogod. Eg ilyen kapcsolatnál a kédés mindig csak az hogy mgis mfog valamelyik fél többet érezni. Nem egyszer, s nem kétszer tapasztaltam.

úgy hogy igen, változtatnod kéne.. nem csodálom hogy féltékenykedett előző barátod, engem is zavarna. és most őszintén, fordított esetben téged nem zavarna?:8 Csak egy kicit éld bele magad a helyetbe.. már lány fogja a barátod kezét, ölelgeti, és ráaadásul még folyamatosan meséli is a közös dolgokt neked.. na engem kiakasztanál ha férfi lennék.

2014. dec. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Régen csak 2-3 haverom volt, ahogy írtam is.

Szingliként lett több fiú barátom.

2014. dec. 13. 22:05
 7/9 anonim ***** válasza:
46%

Utolsó vagyok.

Igazából a probléma nem az, hogy mikor vagy hogy lettek, hanem hogy az ilyen kapcsolat bántü tud lenni, és több lesz idővel belőle. Ez lehet hogy 1 hónap, fél év vagy akár 20 év.. de idővel MINDIG.4És miből vagy olyan biztos abban hogy akár egyikük is nem érez többet?

A párommal is eljátszottam már.. ő esködött hogy a csaj csak barátként néz rá, de én lány vagyok, láto hogy milyen az ha többet érez.. és késbb ki is derült hogy szerelmes volt belé. Nem mindig észleljük azt, ha többet éreznek irántunk, nem mindig adják jelét pont a félelem miatt.. azért hogy elveszít. Én a helyedben elgondolkoznák ezen is, és ahogy irtam a fordított eseten is, hogy TE HOGY ÉREZNÉL A VOLT ÉS LEENDŐ PÁROD HELYÉBEN.

2014. dec. 13. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem csak akkor működhet tartósan a fiú-lány barátság ha az egyik félnek van barátja/barátnője.
2014. dec. 14. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Tapasztalatok alapjan meg barat/baratno mellett sem. :)
2014. dec. 14. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!