Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőmmel nem érzem jól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőmmel nem érzem jól magam. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Mostani időszakban a barátnőmmel nem nagyon érzem jól magam, kifejezetten szex után nagyon elmegy a kedvem szinte nemis akarok vele lenni, de még szex előtt sem annyira jó már vele lenni csak hülyülni meg el lenni mint régen. Már rossz, de nem tudom, hogy miért. Már beszélgetni is rossz vele elmegy mindentől a kedvem ha beszélgetünk mintha depresszió lenne vagy nemtudom. Mit javasoltok? Ne beszélgessünk egyátalán? attól jobb lesz? vagy helyrejön magától ez?

2014. dec. 13. 20:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Akkor miért vagy vele?
2014. dec. 13. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Próbáld meg másik barátnővel hogy legyen összehasonlítási alapod.
2014. dec. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
ne beszélgessetek, inkább mennyetek el vmi érdekes helyre, akár múzeumba (?) is elmehettek
2014. dec. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Mert szeretem őt legalábbis azt hiszem hogy szeretem. Hiányzik nagyon most is, de vele lenni viszont nem akarok és beszélgetni sem akarok vele
2014. dec. 13. 20:52
 5/8 anonim ***** válasza:
Lehet túl sokat vagytok együtt. Töltsetek több időt külön, szervezzetek külön-külön is programokat, illetve együtt pedig érdekesebb programokat.
2014. dec. 13. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Meguntad, oszt kész, mit kell ezt ragozni.
2014. dec. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hát igen, nagyon sokat voltunk együtt és nagyon sokat is beszélgettünk végülis neki sincs úgy különösebb barátnője akivel beszélget/kimegy és nekem sincs más csak ő.
2014. dec. 13. 20:56
 8/8 A kérdező kommentje:
Akkor lehet, hogy az a baj hogy sokat beszélünk? Ne beszléjünk pár napig vagy hétig?
2014. dec. 13. 21:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!