Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ennek mi oka? Többi lent.

Figyelt kérdés
Volt egy fiú akit már 9 hónapja ismerek. Nekem is tetszett ő és én is neki.. Találkoztunk is, de aztán megváltozott valami. Nem olyan már semmi köztünk mint az elején. Én nagyon szeretem már több mint 1 hónapja nem beszéltünk.. Hiába irok neki választ nem mindig kapok. Nem tudom mit csináljak Nagyon nagyon szeretem :'(
2014. dec. 13. 21:06
 1/5 anonim ***** válasza:

Egyrészt ezt olvasd el, dec 13, 21:38 :

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_..


Másrészt hogy mit tehetsz, az sok mindentől függ, tehát ahhoz jóval részletesebb leírást kell adnod, h ötletet tudjunk adni.


Általában életkort, legalább nagyjából jó, ha megadsz a kérdéseknél, és nemedet. Meg hogy hetero vagy-e, homo, bi, stb.

2014. dec. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

lány vagyok, 17 éves és hetero..

Hát az a baj hogy konkrét választ ő sem adott csupán hogy '' már semmi nem olyan köztünk mint rég'' igaza volt ebben de mindent meglehet oldani szerintem..

ezt Ő is mondta mivel én már az elején hagyni akartam volna a távolság miatt de ő nem akarta..

Aztán beleszerettem. Amikor tudtunk volna találkozni neki más programja volt.

Aztán én kicsit felhúztam magam / rosszul esett és sokáig nem beszéltünk. Utána irtam neki de a válasz nagyon elszomorító volt.. Igazság szerint soha senkit nem szerettem ennyire mint Őt.

2014. dec. 13. 22:34
 3/5 anonim ***** válasza:
Értem, de ez így még mindig elég ködös. Képzeld magad a válaszadók helyébe. Te tudnál erre mit javasolni, ha mondjuk, tapasztal 30-as lennél? Sztem akkor se tudnál, mert igencsak elnagyolt a leírásod. Nem rosszból mondom, de ilyen kevésre száz féle ötlet javasolható, és a többsége mellé fog trafálni, mivel alig tudunk bármit is a részletekről. Nagyon helyzetfüggő az ilyesmi.
2014. dec. 13. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
hát ez attól függ mit szeretnél még tudni.
2014. dec. 13. 22:50
 5/5 anonim ***** válasza:
Tanácskérő prividre válasz ment.
2014. dec. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!