Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18éves leszek és komoly párkapcsolatra vágyom, mindenki azt mondja nemvagyok normális ne kössem le magam hanem élvezzem az életet, még rá érek. Szerinted?

Figyelt kérdés
2014. dec. 13. 22:55
 1/6 anonim ***** válasza:
17%
A mindenkivel értek egyet.
2014. dec. 13. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Azért egy komoly kapcsolat még nem jelent automatikusan házasságot, meg gyerekeket, szóval nem igazán értem azokat, akiknek ezzel problémája van. Meg persze az is érdekes kérdés, hogy kinek mit jelent az, hogy "élvezze az életet".
2014. dec. 13. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Szerintem, ha komoly kapcsolatra vágysz azzal semmi gond nincsen. :) Az én véleményem szerint az meg egy külön értékes dolog is, hogy 18 évesen is már inkább komolyabb kapcsolatra vágysz.:) Van, aki úgy van vele, hogy inkább úgymond élvezi az életet, de vannak, akik már ebben a korban is komoly kapcsolatra vágynak. (Én is ilyen voltam már akkor is és azóta is) Szóval én azt mondom, hogy teljesen normális vagy és ne vedd magadra azt, hogy nem vagy normális.:)
2014. dec. 13. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Mások akik korom beliek el mennek bulizni,isznak,ba**nak a világra(többit tudjátok) ...én nem ere vágyom.Valaki legyen melletem,és szeressük egymást,inkább vele filmeznék vagy bármi más mint bulizni és piálni.
2014. dec. 13. 23:02
 5/6 anonim ***** válasza:

Egyrészt: magadnak élsz, vagy másoknak? A te életed, vagy másoké?

Másrészt: attól, mert sokaknak az az "élet", hogy tajrészegen minden hétvégén mást d*gnak, miért kéne, hogy neked is az legyen?

Harmadrészt: azért egy sima kapcsolat még nem az esküvő, hogy ennyire túl kéne dramatizálni. Meg egy kapcsolat amúgy sem a börtön, hogy onnantól semmi életed nem lenne. Ha összejössz valakivel, két dolog változik meg: egyrészt nem flörtölhetsz összevissza, másrészt meg lesz, aki szeret. Ennyi.

2014. dec. 13. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egyetértek veled, én is ilyen voltam. Akkora baromság ez a "ki kell élni magad" duma.. Attól hogy van egy barátnőd nem maradsz le semmiről.. Ugyanúgy eljárhatsz bulizni, utazhatsz a barátaiddal, fesztiválozhatsz stb.
2014. dec. 13. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!