Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, hogy megbocsájtson...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy megbocsájtson és adjon még egy esélyt?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy hölgyel.Nagyon sokat beszéltünk ,de nem találkoztunk soha.Nagyon csunyán átvertem,amit azota is bánok nagyon,nagyon.Beszélni sem akar velem.De azota csak rá gondolok,vele akarok lenni,találkozni szeretnék vele.Megszerettem őt, én sem értem hogy,de ez az igazság.Valaki adjon már tanácsot ,mert én nem tudom mit csinálhatnék ,hogy adjon még egy utolsó esélyt .
2014. dec. 13. 22:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát, tudod, ki adna esélyt egy hazugnak. Pfff...
2014. dec. 13. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Kérj tőle bocsánatot, ha nem megy fogadd el, hogy hülye voltál, és lépj tovább, keress egy másik Nő-t.

Majd legközelebb nem versz át embereket.

2014. dec. 13. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

1-es te még biztos nem hazudtál soha életedben senkinek.

2-es nem megy ez a felejtés dolog.Megszerettem őt.És nagyon bánom,hogy azt megtettem.De már nem tudom visszacsinálni sajnos.

2014. dec. 13. 23:54
 4/4 anonim ***** válasza:
Miből gondolod, hogy nem akar beszélni veled? Ezt így megmondta neked? Vagy hogyan váltatok el? Egyszer csak nem kerested vagy ő nem keresett téged többet? Milyen utolsó esélyre gondolsz? Mit szeretnél tőle? Ezeket gondold át. Szerintem meg, ha szereted, és tudod, hogy ő is szeret, akkor nem veszett az ügy. Hívd fel, vagy írj neki, hogy nagyon megbántad az egészet, őszintén kérj bocsánatot tőle és mondd meg nyíltan, hogy miért tetted, amit tettél, de rájöttél, hogy hülyeséget csináltál és megbántad. Szerintem képes megbocsájtani, ha igazán szeret, de azt ne várd, hogy ugyanúgy viszonyuljon hozzád, mint korábban. Egyébként meg ha szereted, miért verted át? Hány éves vagy?
2014. dec. 14. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!