Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen ajándékot ajánlanátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen ajándékot ajánlanátok egy olyan pasinak akivel még nem találkoztam, neten beszélünk viszont és nagyon szeretnénk már találkozni, csak nem kivitelezhető? És lehetőleg olyan ajándék karácsonyra amit postán fel lehet adni?

Figyelt kérdés
2014. dec. 13. 23:00
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem tudom az illető szereti-e a borokat, de egy frappáns üdvözlőszöveggel fel lehetne adni egy üveget postai csomagként. Az üzenetben legyen benne, hogy szívesen elfogyasztanád vele, de nem baj ha mégse, pl.:

Szívem szerint kettesben kóstolnám meg veled, de szerintem neked jobban ízlik. :-) Egészségedre!


Bor helyett persze lehet bármi más is, egy kis párna kedvenc akárkijéről, egy kép a kedvenc akárkijéről, vagy esetleg ha odáig van a szobrokért.


Kaktuszt azt ne küldj ha lehet, az nem jelent jót! :D Csak ha külön nem kéri :)

2014. dec. 13. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!