Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti szakítottatok már így,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti szakítottatok már így, vagy hallottatok ilyenről?

Figyelt kérdés

Szeretlek vigyázz magadra, gondolok rád minden nap életem!

Furcsa néhány ember, de férfi létemre nem kezdek sírni, hanem megyek tovább.

Igazából egész szakítás oka érthetetlen... Szeretjük egymást kölcsönösen, de ez a lány mindig kiismerhetetlen volt az első perctől kezdve, sose tudhattam mit hoz a holnap mellette... Most ezt, de talán jobb is így, nekem egy biztos pontra van szükségem


2014. dec. 15. 17:11
 1/2 To7ka ***** válasza:
100%
Nagyon sok lány szereti a fura játékokat:) Néha egy kész érzelmi hullámzás az egész. A biztos pontokat én is jobban preferálom, akiről lehet tudni, hogy ha aznap este kedvesen búcsúztatok el másnap nem fog leordibálni mert rosszat álmodott rólad:DD
2014. dec. 15. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Soha nem hallottam ilyenről.. :O kikerekedtek a szemeim..

Max akkor tudnám ezt elképzelni ha mondjuk szeretik egymást,de a munka,vagy akármi közéjük állna..


Ha soha nem tudhattad mit hozz a holnap,jobb is h vége lett..

2014. dec. 15. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!