Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » "Anyós" öngyilkos lesz ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Anyós" öngyilkos lesz ha a barátom összeköltözik velem. Ez most vicc ugye?

Figyelt kérdés

Anyósom mondta, hogyha a párom elköltözik, és ő egyedül marad (a párom egyke, és a szülei elváltak) akkor öngyilkos lesz.

Mióta a párom 18 éves lett, korlátozza egyre jobban, nem engedi át hozzám, délután 5-6 óra fele otthon kell lennie, megszabja mikor merre mehetünk, felhívja állandóan, engem olt hogy miért nem tőle kérem el a párom stb...

Egyre zavaróbb, a páromnak pedig nem akarom elmondani, mert úgyis én leszek a rossz, mivel nagyon jó baráti kapcsolata van az anyukájával.

Szakítsak, vagy mit tegyek? Nagyon zavaró már.


2014. dec. 15. 17:26
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Szard le!
2014. dec. 15. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
91%
Mond neki,h nincs pénz temetésre,szal ne legyen öngyilkos :D
2014. dec. 15. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Mond meg a vén banyának hogy hagyjon végrendeletet mert különben váláskor tied lesz a ház fele.
2014. dec. 15. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Nem vagyunk házasok, csak 2 éve együtt vagyunk már :D
2014. dec. 15. 17:30
 5/21 anonim ***** válasza:
Ezzel tulajdonképpen szívességet tesz neked, mivel nem neked kell megölnöd őt. Köszönd meg neki, hogy öngyilkos lesz.
2014. dec. 15. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Aki öngyilkossággal fenyegetőzik, az nem akarja megölni magát. A szánalmas viselkedése is ezt támasztja alá.
2014. dec. 15. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

nem fog. ez tipikus lelki terror, anyuka nem tud mit kezdeni az eletevel, ha nincs kirol gondoskodni.

marpedig ha kisfia elkoltozik, akkor max apuka marad ott, o meg nem igenyli a torodest. ezaltal anyuka feleslegesnek fogja erezni magat.

mivel semmi egyeb dolga sincsen, mint kisfiat kiszolgalni (legalabbis o ezt hiszi), nincs hobbija, nincsenek onallo gondolatai, nem tud mit kezdeni magaval enelkul.


megoldas: ne torodjetek vele, lepjetek le. minel tavolabbra. aztan anyuka majd megszokja es beletorodik lassan. arra keszuljetek fel, hogy napi szinten bele fog majd szolni mindenbe, akarmilyen tavol is lesztek tole.

2014. dec. 15. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Persze h vicc - az ilyenek sosem nyírják ki magukat.
2014. dec. 15. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
ez a gond, hogy miatta a barátom nem is akar hallani az összeköltözésről, az anyuka meg engem szid le, hogy mit képzelek, hogy a kisfia otthon kell legyen, és az lesz amit ő mond neki.. a párom meg igazat ad neki, és hagyja is.
2014. dec. 15. 17:38
 10/21 anonim ***** válasza:
88%
A párod papucs... Elmúlt 18 éves és az anyja dirigál neki hogy Mikorra érhet haza meg nem engedi el?? Ne haragudj de ez nevetséges, én nem hagytam már 14 évesen hogy nekem megszabjanak ilyeneket, 18 évesen pedig menekültem otthonról , elköltöztem jo messzire! Nem is ez a lényeg.. De nehogymár hagyja magát a barátod... Ha szeret akkor megmondja drága anyucinak hogy bocsika de te ezt nem fogod nekem már megmondani és elmegy hozzád ! Ennyi . Mond meg a barátodnak hogy most vagy ez vagy az..
2014. dec. 15. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!