Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összevesztem barátommal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összevesztem barátommal, hogyan békülhetnék ki vele?

Figyelt kérdés
Olyasmit mondtam,amit nem kellett volna.Mert úgy éreztem,hogy nem foglalkozik velem,csak úgy vagyok,mikor szüksége van rám.Tegnap kerestem,de azt mondta most nem ér rá.Aztán írtam neki,hogy ha valami problémája van velem akkor mondja el.Erre azt mondta,hogy nincs problémája velem,és elmondta,hogy miért nem ért rá találkozni velem.Csak legalább megmondta volna előre,és nem kerestem volna.Aztán mondtam neki,hogy nem látom értelmét az egésznek.Erre azt mondta,hogy jobb is ha hagyjuk egymást.Most nagyon haragszik rám:(

2014. dec. 15. 17:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Békülős-szex ;)
2014. dec. 15. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem haragszik.Örül hogy megszabadult tőled.
2014. dec. 15. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem most hagyd egy időre..Bár az az utolsó mondatod eléggé szakítós...Ha szeret keress,ha nem...
2014. dec. 15. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hát itt te voltál hülye már bocs. Mi a töknek írtad, hogy nem látod értelmét az egésznek?


ja vagy hogy azért mert azt hitted nem érdekled.. háá, ezen ő most mit haragudjon, ezt mondtad azt ennyi. Igazából itt te vagy aki arra célzott hogy ne legyen semmit, ő elvileg akkor nem is mondott semmit. csupán pont nem ért rá találkozni na bumm.

2014. dec. 15. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
De haragszik,mert beszéltünk telón!Tartjuk a kapcsolatot,de csak telón,meg írásban egyenlőre!
2014. dec. 15. 17:34
 6/7 A kérdező kommentje:
Tudom,hogy hülye voltam!Csak felidegesített,hogy érdeklődtem felőle,mit csinál stb,erre azt mondja most nem ér rá találkozni!Majd holnap!
2014. dec. 15. 17:36
 7/7 anonim ***** válasza:
hát bakker akkor így jártál. Máskor majd talán nem idegesedsz fel. Ugyanakkor persze, ha te felidegesedsz olyan dolgokon amiket ő csinál, talán nem passzoltok össze.
2014. dec. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!