Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiuk\Lányok. A szüleitek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk\Lányok. A szüleitek megengednék nektek 17 évesen hogy a barátotoknál\barátnöiteknél aludjatok? 17 L

Figyelt kérdés
17 éves vagyok. 1 éve járok a 21 éves barátommal. Nagyon jól kijövunk egymással, és már megismertem a szuleit, és ö is megismerte az enyémet. Csak hétvégén találkozunk mivel 30 km re lakunk egymástól. Ha találkozunk is csak este mivel szombaton is dolgozik. Estenkent be ulunk egy cukrászdába, vagy pedig egy pizzázóba.És 3 4 óra mulva pedig haza megy. Hál istennek a szuleim kedvelik öt. 1 év alatt 5x aludtam nálla.A szuleim nem nagyon akartak engedni mert félnek hogy a szulei kis konnyu nőcskének tartanak és hogy a hátam mögött leszólnak. Lehet én vagyok régimódi de szerintem sem illene még:S vagy lehet azért gondolom igy mert anyum telebeszelte a fejem mivel mindig ezt mondta nekem. A szulei a barátom szertin nem mondanak semmit,sőt pont az ellenkezőjét, jó véleménnyel vannak rólam, és mindig mondják hogy menjek hozzájuk, a barátomnak pedig elhiszem mivel nekem nem hazudna ilyesmiröl. Egyesek szerint ugymond mindneki ezt csinalja már akinek hosszab kapcsolata van, mások szerint pedig elítélendő. Leginkább emiatt veszekszunk is néha a barátommal mert én félek menni, de neki hiaba mondom, ö azt hiszi hogy nem érzem magam jól ott vele. Most jön a karácsony és több napra el akar vinni magához.Én pedig még mindig attól félek hogy mégis rosz véleménnyel vannak rólam. Egyebként fius anyukárol van szó, nincs lányuk, és azok általába tényleg másképp gondolkoznak mint a lányos anyukák. Csak azt szeretném tudni hogy a ti szuleitek engedik az ilyesmit?

2014. dec. 15. 17:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Persze.
2014. dec. 15. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Nem kérdeztem.
2014. dec. 15. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Anyám engedékeny, apám leszarja.
2014. dec. 15. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
tuntessétek fel a korotokat légyszii :)
2014. dec. 15. 17:43
 5/16 To7ka ***** válasza:

Kétszer végigolvastam, és nem értelek.

" 1 év alatt 5x aludtam nálla." Még a dupla l-ed nélkül is, nem tudod, hogy náluk aludhatsz-e mert szerinted korai és rosszat gondolnak rólad, de már 5x-ör ott aludtál?:/


Általában előbb az idősebb srác alszik ott kisebb korba, hogy megismerjék a szülők és ott legyen természetes, meg hát a srácokat könnyebben engedik. Utána már működik a dolog, az első pár 1 éjszakás ott alvás után (vagy akár az első után) mert miért ne maradhatnál több napot? Teljesen normális.

2014. dec. 15. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
25%

Az én barátnőm 13 éves, még is vele aludhatok :)

Távkapcsiban vagyunk, szóval csak 2 hetente tudok vele lenni, de akkor is ott vagyok péntektől vasárnapig.

2014. dec. 15. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

#3

17/F

2014. dec. 15. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Legelőször ugy aludtam nála hogy egy szulinapon voltunk ott nála és éjszaka ért véget a buli, és anyum elég paranoiás és nem akarta hogy éjszaka vigyen haza a barátom kocsival. Nekem sajnos nins kulön szobám.Az én szobám átjáró. Ráadásul anyum és apum nm jönnek ki egymással igy anyummal egy szobába vagyok és az azért nem olyan, plusz hely pedig nincs :S
2014. dec. 15. 18:00
 9/16 To7ka ***** válasza:
De ha már aludtál ott, nyugodtan aludhatsz most is.:)) Ha ez fordítva nem működik a leírtak miatt, akkor is teljesen normális. Jó szórakozást
2014. dec. 15. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm :D
2014. dec. 15. 18:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!