Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elvegyem a párom bankkártyáját...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elvegyem a párom bankkártyáját, ha nem tudja felelősségel kezelni a pénzt?

Figyelt kérdés

Már egyszer megpróbáltam,de nem voltam elég erős,h magamnl is tartsam,inkább visszaadtam. Mivel külföldön élünk és jól keres,itt sok munkatársai barátnőitől hallom,h ők kezelik a bankkártyát.


Ráadásul a párom nem tud vigyázni a pénzre,ha bemegyünk a boltba,sokszor felesleges dolgokat vesz,ezért nem is szeretek vele menni,inkább egyedül járok boltba. Na meg több százezret költ szerencsejátékre,pedig nem is nyer sokszor,sztem többet bukott,mint amit nyert volna..


most hétvégén 200ezret játszott el,és ez nem vicc. pedig minidg próbálom ösztönözni,h gyüjtsünk egy házra,ne kelljen albérletben élni..


ő sokat költekezik,de az a baj h megy a haverok után,mert pk jobban beleviszik,de egyedül is szereti csinálni. lehet ha megvonnám tőle,akkor papucsnak tartanák a haverjai,és nagyon megalázü lenne neki. Én meg nem vagyok olyan nő aki erélyes,inkább szívesen vennén át a kapcsolatban az alázatos szerepetmint a vezetőt. hát ebben sajnos nem illünk össze párommal,mert ő sem egy határozott ember,és én sem,így nehéz. dehát mégiscsak az ő fizetése.. Mit tanácsoltok? hüye válaszokat nem kérek,bunkókból van elég.



2014. dec. 15. 18:13
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
34%
Én ott dobnálak, ha ilyet tennél.. :D Szóval ne ...
2014. dec. 15. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
Illetve ha szerencsezik, akkor igen.. (1. voltam, ez így kimaradt >.<)
2014. dec. 15. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
34%
Miért kezelnéd te az ő bank kártyáját? Én ott vágnálak pofán! Az a lényeg hogy meg van a pénz hogy éljetek. Mi közöd van hozzá , mire költi el? Te kerested azt a pénzt? Nem akkor meg ülj le magadnak.
2014. dec. 15. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:

De miért? sokat,szinte minden hétvégén iszik,ő ha hozzányúl a bankkártyához,sztem ész nélkül veszi le a pénzt. Így nem fogunk tudni félre tenni. De ha egyszer nincs felelősségteljes gondolkodása,akkor mit tegyek? kort is írhattok 24L


Jól van azért nem kell bunkózni 3-as,nem én keresem a lóvét,és élünk is jól. de miért kell elbaszni az összes pénzt,már 30éves,kéne gondolni a jövőre. hallottam már olyat h valakinek az anyja vette el a fiától a kártyát,mert drogra,piára költi.

2014. dec. 15. 18:19
 5/27 anonim ***** válasza:
64%

Taknyodon csúsznál ha a fizetésemmel babrálnál.

Ha mindenképpen akaratoskodni akarsz akkor ajánlj neki valamilyen hosszú lekötésű befektetési papírt amire minden hónapban átutal bizonyos összeget.

2014. dec. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
88%

Mégis milyen jogon vennéd te el másnak a kártyáját?


-Az, hogy felnőtt embertől a saját fizetését elveszed, vagy korlátozod, az az út JÁRHATATLAN, tudod te ezt magad is, remélem. Még akkor is járhatatlan, vállalhatatlan, ha nemes szándék vezérel.


Két út van: megszoksz, vagy megszöksz...

-Vagy elfogadod, hogy képtelen vigyázni a pénzre, vagy nem fogadod el és akkor nem sok közös jövőtök lesz.

2014. dec. 15. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
61%

Hagyd ott.Ja akkor nincs aki eltartson nem telik albérletre és vége a jó életnek.

Én meg halottam olyan történetekről amikor az asszonyt kidobták mint macskát miután azt hitte mindent megtehet.

2014. dec. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:

az emberek nagyrésze aki eddig írt jó egy nagy tahó hogy normális hanngemben képtelen véleményt nyílvánítani szégelljétek magatokat undorítóak vagytok


A kérdéshez: Nem örülnék neki ha elvennéd illetve nem is adnám oda ha pedig erőszakoskodnál még meg is haragudnék próbálj meg beszélni vele hogy ne költse el vagy fektesse be valamibe kösse le


22

2014. dec. 15. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
Bízzál már meg a párodban annyira , hogy tudja kezelni azt a bank kártyát. Én őszinte leszek veled , velem egyszer fordult elő hogy nő beleszólt mire költöm el. Ki is adtam neki az útját , én sem mondom meg/kérdezem hogy mire költi el. Még ha jó szándék is vezérelte...
2014. dec. 15. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:

Kérdező!


Nem kell itt érzékenykedni, 3-mas nem bunkózott veled. És igen, semmi jogod elvenni más pénzét. Különösen meredek, hogyha ő többet keres és te mondanád meg, hogy mire költse.

Megpróbálhatod vele szép szóval megbeszélni, de nincs jogod elvenni.


Abban van igazság, hogy 30 éves ember gondoljon a jövőre, csakhogy ettől még te nem leszel a gyámja... Nem lesz jogod rátenni a kezed az ő pénzére, ennyi.

2014. dec. 15. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!