Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 'Rendes' lányok, mik a tapaszt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

'Rendes' lányok, mik a tapasztalatotok a pasikkal?

Figyelt kérdés

Mindig olvasom itt,hogy a rendes pasik nem kellenek,meg el vannak utasítva stb.

Kíváncsi vagyok a lányokra ezért.

Megbecsülnek titeket?


2014. dec. 15. 18:45
1 2
 1/15 anonim válasza:
Én úgy gondolom sorolhatom magam a rendes katagóriàba,viszont ha nem találok egy szintén rendesebb személyt általában átvernek vagy kihasználnak.
2014. dec. 15. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
'Rendes' lányok... jó vicc volt.
2014. dec. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

2

Miért?

2014. dec. 15. 18:51
 4/15 anonim ***** válasza:
Mindenki tudja, hogy rendes lányok nem léteznek.
2014. dec. 15. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Na erre én is kíváncsi vagyok...
2014. dec. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Rendes alatt ilyeneket értek mint: őszinte a másikhoz, megbízható-nem csal meg.Lehet rá számítani.

Nem hiszem,hogy ilyen lányokban nem létezik.

2014. dec. 15. 18:54
 7/15 anonim ***** válasza:
Én pasiban "rendesnek" tartom magam, nem vagyok ronda, de eléggé zárkózott, nem vagyok buta, bunkó, és kifejezetten a magukat rendesnek, értelmesnek tartó lányok társaságát kerestem, mindenfélének adtam már esélyt, volt súlyosan önbizalomhiányos, kevésbé dekoratív, de hiába, semmit nem értem el, legutóbb a csaj elment helyettem egy olyan csávóval, aki bulizós, iszik, talán még cigizik is, szóval biztosan "szórakoztatóbb", "jobb fej" és "vonzóbb", mint én. Mindezt azért, mert a 2. randin valószínűleg nem győztem meg arról, hogy én vagyok Mr. Tökéletes, holott az első alkalommal csak kb. 1,5 órát beszélgettünk úgy, hogy előtte nem is ismertük egymást. Bocs az off-ért, csak ezt most jólesett kiírnom magamból, és nem értem a nőket.
2014. dec. 15. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
#7 sajnos a lányoknak nem rendes férfi kell hanem vonzó, izgalmas stb stb... Az hogy rendes vagy, udvarias, intelligens stb, csak sokadrangú.
2014. dec. 15. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
#8: Tudom, erre rájöttem, de én ilyen vagyok, nem tudok más lenni, nem tudok ennél többet/jobbat nyújtani.
2014. dec. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Nem arról van szó, hogy sokadrangú az udvariasság meg stb. Csak van valami ami irtóra kell egy nőnek. A MAGABIZTOSSÁG!

Ez a kulcs.


Mi nők így vagyunk kódolva, tetszik nem tetszik. Volt már olyan pasim, aki sokak szerint egy vézna szemüveges kocka volt. Viszont nagyon magabiztos volt , úgyhogy adtam neki esélyt. Értitek már?

2014. dec. 15. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!