Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok arról, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok arról, ha a férj elhagyja a feleségét, mert az 2 éve (gyakorlatilag a terhessége óta) egyszer sem akart vele szexelni?

Figyelt kérdés
Más súlyosabb gond nincs a kapcsolatukban, viszont hiába minden próbálkozás a férj részéről, a nőt már egész egyszerűen nem érdekli a szex. A férfi nem akarja megcsalni, ezért inkább beadja a válókeresetet.
2014. dec. 15. 19:05
 1/10 anonim ***** válasza:

Hát mivel nem tudom, hogy próbáltak-e szakemberhez menni így ennek függvényében úgy veszem mindent megpróbáltak. Ha így történt akkor teljesen jogos a férj döntése, ennél őszintébben nem lehet megoldani egy ilyen helyzetet.


Nyilván ha nem voltak szakembernél és nem próbálták ezt megoldani, nem beszéltek erről akkor valószínűleg hibás döntést hozott, mert lehet találtak volna megoldást.

2014. dec. 15. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Semmit, szerintem ez így korrekt. (Gondolom nem az a terv, hogy magára hagyod a közös gyerekkel)
2014. dec. 15. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ezt még nőként is maximálisan megérteném...


Bár előbb le kellene ülni megbeszélni az okokat, hátha orvosolható...

2014. dec. 15. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Teljesen normális lépés a válás. A szex az egyik alappillére egy jó kapcsolatnak. Ha az nincs meg, akkor fölösleges egy ilyen házasságban gyötrődni...
2014. dec. 15. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha a férfi mindent megpróbált, de semmi sem használt, akkor bizony jogos.
2014. dec. 15. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Párkapcsolati tanácsadás, szexuálpszichológus élből elutasítva.
2014. dec. 15. 19:20
 7/10 anonim ***** válasza:
A nő által elutasítva? Akkor teljesen jogos.
2014. dec. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Teljesen jogos és korrekt.

Attól, mert a nő szült egy gyereket, még nem szűnt meg nőnek létezni, elég baj, ha ezt maga sem látja be. És ha maga éppen nem is látja be, egy szakember segítene ebben. Mint ahogyan a férfi sem szűnt meg férfinak lenni, csak mert apa lett. Vannak neki is testi szükségletei ettől függetlenül.

És ezt inkább gondolom tisztességesnek, mint hogy félremenjen.

2014. dec. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Teljesen jogos. Tipikusan olyan nő, aki miután gyereket szült, leszarja a férfit. Aki így viselkedik a férjével, az meg is érdemli, hogy elhagyják. Marhára szerethette...gondolom csak spermadonornak kellett.
2014. dec. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nő vagyok és az a véleményem, hogy jogos. Én sem akarnék szex nélkül élni. Volt egy párom, aki bejátszotta, hogy 2 év után nem akart szexelni, minden létező klisé kifogással előállt. Beszéltem vele szépen, csúnyán, felajánlottam, hogy keressünk fel szakembert, nekem esett, hogy ő se nem impotens, se nem idióta, hogy orvosra lenne szüksége. Ezek után szakítottam. Úgy gondolom, abban az esetben, ha a férj többször is megpróbálta megoldani a problémát, de a nőben hajlandóság sincs a változásra, orvoshoz, szexuálpszichológushoz és párterapeutához sem akar fordulni, mert szerinte ez így rendben van, akkor igenis jogos, ha elhagyják. Az egy dolog, hogy ő apácáskodni akar, de mást nem kényszeríthet a szexuális élet nélkülözésére egy életen át.
2014. dec. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!