Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm nem engedi hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm nem engedi hogy beszélgessek mással. Ez normális?

Figyelt kérdés
Hozzá teszem lányokkal egyáltalán nem beszélek. Skypeolás közbe beszélni mertem egy haverommal és ne tudjátok meg milyen vihar volt belőle.. De akármikor ha vele beszélek, mással nem beszélhetek, mert ott hagy. Dehát egész nap beszélgetünk.

2014. dec. 15. 19:26
 1/10 anonim ***** válasza:
96%

Beszéld meg vele, ez nem így működik.

Neked is vannak barátaid, ismerőseid.

2014. dec. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
89%
Ezt neked kell megoldani, de szerintem valamiért féltékeny
2014. dec. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
55%
Pont ilyen a fiú barátnője akibe szerelmes vagyok! Igaz, ő már 4 éve szív a csajjal..nem bír szakítani. Én neked azt ajánlom, hogy tedd meg most amíg könnyebb és keress egy normális lányt aki nem akar ennyire bírtokolni
2014. dec. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
67%
Én nem lennék együtt ilyen idegbeteg luvnyával :D
2014. dec. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
94%
Állj a sarkadra és ne légy nyámnyila nyuszi.Mondd meg neki hogy ébredjen már fel, azzal beszélsz akivel akarsz.Ha nem tetszik neki, akkor el lehet menni.
2014. dec. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Haha köszönöm szépen a válaszokat :) Én is így gondolom. :D Azt megértem ha azt kéri hogy lányokkal ne beszéljek az oké,de hogy a haverommal se :'D
2014. dec. 15. 19:55
 7/10 anonim ***** válasza:
93%
Akik lepontoztak remélem még az édesanyjukkal se beszélnek a barátnő kedvéért. Agyrém
2014. dec. 15. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
95%

Amikor az expasim nekem azt mondta valamire, hogy nem engedi, akkor körberöhögtem, mivel nem tilthat meg semmit. (később én dobtam)


Ne legyél már papucs. Az ilyen típusú csajok csak egyre rosszabbak lesznek. Jobban járnál ha te hagynád ott őt....

2014. dec. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
69%
Én is vertem ki ezért balhét, de mondjuk akkor mi pár napig nem beszéltünk, végre beszélhettünk és pofátlan módon közben mindig vagy játszott vagy mással beszélt... ha minden nap beszéltünk volna, akkor nem csináltam volna ebből nagy patáliát, mondjuk nekem is rosszul esne, ha skypeolás közben mással is foglalkozik, nem csak és kizárólag velem... a csaj helyében nem is skypeoznék veled, csak max facebookon beszélnék és ennyi! Mi nagyon-nagyon ritkán videóztunk, akkor, amikor nem beszéltünk pár napig, de akkor csak és kizárólag velem foglalkozott. Egyszer mással is beszélt közben, de leoltottam, onnantól kezdve csak velem dumált :D Én ezt a dolgot már kiiktattam: Összeköltöztünk, mindig együtt vagyunk és így már másra is figyelhet :D Nehogy már videózzon és közben másra is figyel, úgy elég gáz szerintem is... chatelni meg egyszerre több emberrel is lehet, észre sem veszi :D Ha beszélsz és közben chatelsz, az is gáz! Távolabbi barátnőimmel szoktam skypeozni, de akkor is csak egymásra figyelünk, max néha a barátom vagy az övék odajön vagy kérdez valamit, de akkor tényleg senki másra nem figyelünk, csak egymásra, nem is chatelünk közben senkivel sem, ezt nevezik tiszteletnek! Úgyhogy ha nem bírod ki haverod nélkül, akkor inkább ne beszélgess így a barátnőddel és meg van oldva... vagy költözzetek össze és úgy már neki is elég lesz az együttlét! :D
2014. dec. 19. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
51%
papucs vagy
2014. dec. 19. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!