Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 41 éves férfi hogy-hogy hozza...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

41 éves férfi hogy-hogy hozza semmilyen formába a szexet? Miért nem flörtöl, célozgat?

Figyelt kérdés

Randiztam egy férfival.Nagyon rendes,kedves. Mindig érdeklődik,felhív,elég sok mindent megbeszélünk egymással,de mégcsak egyszer randiztunk.Nagyon normális úgy érzem. De valami hiányérzetem van.Igazából semmi flört nem volt,nem is célozgatott semmire.

Vagy csak én szoktam meg, hogy manapság a nagytöbbség a szexre megy, és már 1 tali és sok telefonos/netes beszélgetés után tesz utalásokat a szexre?(bármilyen formában)

Félek, hogy csalódni fogok, illetve, hogy ez a nagy kedvesség,jószándékú érdeklődés majd átfordul valami furcsaságba,esetleg kiderül, hogy valami nem stimmel vele.

Szóval azért gyanús, mert nem ad okot semmi rosszra.Eddig.

Véleményeket várok!Köszönöm.

29N.



2014. dec. 16. 00:34
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Elírtam a kérdést bocsi!Tehát hogy-hogy nem hozza fel semmilyen formába a szexet?
2014. dec. 16. 00:34
 2/11 anonim ***** válasza:
92%

Mert nem akar hanyatt dönteni az első alkalommal, nehogy rosszat gondolj róla. Arról nem is beszélve, hogy ebben a korban már nem áll fel bármire, ezért tud mással is foglalkozni. Mert tovább marad a vér az agyában. De túl sokat se várjál tőle, mert már nem 20 éves. Sokkal figyelmesebb, és nem csak a saját kielégülését keresi. Igazából neki az a jó, ha a nőnek jó.

36F

2014. dec. 16. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Kérdező, te éretlen vagy egy ilyen férfihoz, menj és keress magadnak egy hozzád illő hülyegyereket.
2014. dec. 16. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Bizony sajnos még éretlen vagyok.Két hosszabb kapcsolatom volt eddig, így nem nagyon randizgattam és ismerkedtem.
2014. dec. 16. 03:54
 5/11 anonim ***** válasza:
Szóval csak du@@ni akarsz vele?
2014. dec. 16. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Nem! Én megszeretném ismerni valahogy jobban.

Csak félek, hogy valami furcsa szokása van, esetleg mégis idő előtt bepróbálkozik durván.

2014. dec. 16. 08:15
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Velünk 40esekkel 2 rossz dolog lehet: ha szexista megnyilvánulásaink vannak, amivel jelezzük, h a társaságunkban levő hölgy!lány nagyon is bejön, illetve, ha finoman, udvariasan közeledünk, nem mindent 1 óra alatt próbálva elérni
2014. dec. 16. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ne aggódj , nem akar lerohanni mert fél hogy lebunkózod miatta! Egyszer én is így jártam , hagyományos udvarlással próbáltam becserkészni a csajt. később elmondta ,hogy csodálkozott miért nem fektettem hanyatt elsőre:D azóta úgy csinálom:D 44/F
2014. dec. 17. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
#8 Megerősítelek. Azzal a különbséggel, hogy én emiatt maradtam le csajról. Első alkalommal nem döntöttem hanyatt, a második alkalmat meg már nem is akarta.
2014. dec. 18. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat,tényleg segítettetek :)


Nekem nincs szükségem arra, hogy azonnal hanyattdöntsenek,vagy akár a második,harmadik találkozón. És örülök, ha ő majd úgy gondolja, hogy vár rám annyit, h jobban megismerhessük egymást szex előtt.

2014. dec. 19. 12:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!