Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ferfiak-ha vonzodtok egy nohoz, de az elutasit aztan a no probal nyitni feletek akkor miert viselkedtek ugy mintha nem is akartatok volna semmit?

Figyelt kérdés
2014. dec. 16. 07:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mert ha elutasít, akkor ennyi volt viszlát.
2014. dec. 16. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ha elutasit és nyit felém utána vagy hülyének nézem vagy nőnek-D
2014. dec. 16. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Mert akkor már olyan mintha sajnálatból,vagy "egye fene hagy jöjjön" efektus lenne.
2014. dec. 16. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
de pont azert nyitna mert korabban osszevolt zavarodva es nem tudta,h mit akar.
2014. dec. 16. 07:12
 5/11 anonim ***** válasza:
Hülyeség...
2014. dec. 16. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Akkor, ha annyira össze volt zavarodva, ne nyisson hanem itt az ideje, h ő fektessen energiát bele a dolgokba..
2014. dec. 16. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha össze van zavarodva akkor ott hagyom,elmebeteg nőre nincs szüksegem,egyszer adtam eselyt egy ilyennek,de rájöttem nem lesz belőle értelmesebb!Aki hülye az is marad,Ez valóban igy is van!!!
2014. dec. 16. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Mert azt hiszem hogy már csak játszik velem.
2014. dec. 16. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Mert nem leszek ló helyett szamár, ha pedig azért nyit felém, mert azóta már jobban nézek ki, akkor meg kapja be, hogy eddig nem kellettem neki! Ha annyira akar, akkor ne jeleket küldözgessen, hanem kezdjen el kaparni értem, mert meg kell győznie, persze valószínűleg már ez sem érne semmit.
2014. dec. 16. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Büszkeségből.
2014. dec. 16. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!