Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez tényleg szakító ok lenne?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez tényleg szakító ok lenne? Vagy miért csinál ekkora cirkuszt belőle?

Figyelt kérdés

Több, mint 3 éve vagyunk együtt a barátommal, de az anyja az elmúlt pár hónapban egyik napról a másikra megváltozott. Elkezdett a hátam mögött kibeszélni, nyíltan puffog, ha én kapok valamit a fiától, ő meg nemé, és nem kínálom meg belőle őt is, k_rvának nevezett, meg " a kis p_csát kell állandóan fuvarozgatni" meg közölte, hogy miért engem kényeztet el, amikor én csak a s_ggemet adom a kapcsolatunkba, semmi mást..... stb...

(a teljesség igénye nélkül...)

Ezen én úgy érzem, hogy jogosan háborodtam fel, és (még nem élünk együtt) úgy döntöttem, hogy nem megyek többet hozzájuk.

Igen, de a barátom külföldön dolgozik, és kéthetente jön haza. És amikor hazajön, mivel hozzák, ezért oda viszik hozzájuk. És legközelebb éjjel ér haza. Megkért, hogy menjek át hozzájuk, és várjam ott, mert hogy mennyire hiányzok stb.. Aztán mondtam neki, hogy nem szeretnék az anyjával találkozni, sem beszélni egyetlen szót sem, így nem szeretnék oda menni hozzájuk. (20 km-re laknak tőlünk)

Ezen pedig akkora cirkuszt kezdet el kerekíteni, hogy mekkora egy bunkó vagyok, hogy ennyit sem vagyok képes megtenni érte, meg neki nem kell olyan kapcsolat, ahol az élete két legfontosabb embere utálja egymást. (hozzáteszem, hogy nekem SOHA egyetlen rossz szó sem hagyta el a számat az anyja felé.) És érezzem magam megtisztelve, mert még kiabált is az anyjával amikor azokat a dolgokat mondta rólam. És persze azon is kiakadt amikor mondtam neki, hogy szerintem ez alap lenne, hogy megvéd..

És ezen kattogott órákig, hogy miért nem vagyok képes megnyugodni, amikor az anyja biztos nem úgy gondolta.. meg már próbált szépíteni, de ezen már nem lehet, mert hallottam amikor az anyja kijelentette, hogy ő márpedig nem fog bocsánatot kérni tőlem semmiért.

És addig addig, amíg már közölte a barátom, hogy akkor keressek mást, de azt tartsam szem előtt, hogy egyetlen pasi sem fogja hagyni, hogy utáljam az anyját, és így viselkedjek (hogy nem akarok találkozni?!?..)


Ez normális? Vagy tényleg én vagyok a hibás? Tudom, hogy túl büszke vagyok, de ha fele ennyire lennék, akkor sem hagynám, hogy alaptalanul akárki így beszéljen rólam a hátam mögött, utána meg, mintha semmi sem történt volna vigyorogjon a szemembe...

Mondtam neki, hogy nem fogom választás elé állítani, csak gondolkodjon el az életéről, hogy mit akar. Nekem nem kell egy anyuci pici fia.

Segítsetek. Mit csináljak? Hogyan magyarázzam meg neki? Fogalmam sincs, hogy mi legyen...

én L20, a barátom F23


2014. dec. 16. 08:28
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
14%

Túl büszke vagy...

Nem lehet hogy az anyjával is lekezelő voltál? Kisajátítottad a fiát? Azt se viselheti jól mondjuk ha két hét után hazajön két napra és te ott lógsz a nyakán és csak a nyöszörgésed hallatszik a szobából két napig, míg ő nem tud a fiával lenni kettesben. Egy anyának ezek különösen fájnak (pláne ha nincs másik gyerek, férj)

2014. dec. 16. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Azért szakító oknak nem mondanám ezt így még, szerintem próbáljátok megbeszélni. Felesleges szakítani ezért, bár ha fültanúja volt a sértéseknek amiket az anyós mondott neked, akkor elég bunkó a barátod. Annyiban érthető, hogy nem akar köztetek választani, meg gondolom szereti az anyját is. De ez így nem nagyon mehet tovább ha nem változik meg az anyós, vagy ti nem költöztök külön (nem tudom, volt-e ilyen terv). Ha hazaér a barátod beszéljetek ezekről személyesen szemtől szembe, hogy miként tovább, meg mi legyen ebben a helyzetben. Ha szeretitek egymást akkor megfogjátok tudni oldani.
2014. dec. 16. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
nem voltam senkivel lekezelő. Még segíteni is szoktam ha ott vagyok főzni, sütni, takarítani, fát hordani, amit kell... És igen, próbáltam már megmagyarázni a barátomnak, hogy lehet az a gond, hogy mindig ott vagyok, vagy ő nálam és lehet az a baja az anyjának, de annyit mondott, hogy ha eddig nem érdekelte az anyját, hogy mi van vele, akkor ez után se tegye. Szóval.. fogalmam sincs..
2014. dec. 16. 08:38
 4/21 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy nemhogy fültanúja volt, hanem egyenesen neki mondta el ezeket az anyja, hogy miket gondol rólam... Csak a felét el akarta titkolni, hogy ne haragudjak annyira az anyjára. De kiderült minden..
2014. dec. 16. 08:39
 5/21 anonim ***** válasza:
46%
Őszinten,ki mered ide irni,mennyit Költesz magadra amit a srac fizet?Dolgozol valamit?
2014. dec. 16. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Az én párom ennél kevesebbért is helyreigazította az apját. Ha nem adtál okot a viselkedésére,akkor nem beszélhet így veled, rólad. Azt pedig be kell látnia,hogy az anyuci pici fiának VAN egy párkapcsolata és nemcsak anyuci körül forog a világ. Gondolom amikor ott vagy,nem egész nap szexeltek :D,szóval vele is töltötök időt. Ez így normális! viszont ha a párod mégi az anyja felé húz,akkor én tuti nem maradnék vele,mert lesz ez még roszabb is. Amikor majd mindenbe bele fog szólni. Főleg ha unokák is lesznek. A párod meg hajbókolni fog neki. Az pedig tipikus a részéről,hogy nem fogsz ála jobbat találni,blabla...Szánalmas.
2014. dec. 16. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Nyugi. Egy anya baromi rosszul viseli, ha elszeretik tőle a pici fiát. Van kivétel, de szerintem itt nem erről van szó. Nagyjából úgy éli meg, mintha megcsalnák, ráadásul a szeme előtt.

A barátod valószínűleg nem tud erről, de gondolj bele, hogy milyen rossz helyzetben van szegény, amikor mindkettőtöket szeret (másképp persze) és mindkét oldalról kapja az osztást.

Két dolgot tehetsz: vagy elszakítod az anyjától, vagy hagyod hogy ez szép lassan magától megtörténjen és inkább még késlelteted. Utóbbinak nagy előnye egy jó anyósjelölt. Ehhez nem kell mást tenned, mint kedvesnek lenned az anyjával, hagyj nekik időt, hogy együtt legyenek, sőt forszírozd, hogy biztos jól esne neki és a barátod vigye el vásárolni vagy valahova, kedveskedjen neki, ilyesmi.

Azért írtam, hogy nyugi, mert te vagy nyeregben.

Ha minden ok ellenére is aranyos leszel és normális és nem szidod a a barátodnak (ezt nagyon jól tetted eddig), akkor hidd el, hogy idővel ő fog rászólni az anyjára, hogy gondolkozzon már el. A barátod semmi mást nem akar, minthogy ti jól kijöjjetek.

Viszont azt a bizonyos bocsánatkérést ne várd az anyjától. Az ő fejében épp te vagy "a rib.nc, aki belepiszkált a képbe". (bocs!!)

Persze állíthatod válaszút elé is a barátod, de akkor számolj vele, hogy fájni fog neki, hogy elveszíti az anyját, te pedig a lehetőséget, hogy valaha jól kijöjjetek.

2014. dec. 16. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Az anyja meglátott téged egy másik férfival andalogni.
2014. dec. 16. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
0%
Azon gondolkodj el eloszor, hogy normalis-e ha valaki 23 eves koraban meg mindig az anyjaval el.
2014. dec. 16. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

9-es ha valakinek Nincsen 8-10millioja lakásra, akkor Hol a pitsaba lakjon ha nem Otthon?

Nem mki bankar,igazgató,mérnők,ha vki 100ezret keres az Alberletben is nyomorogna,nem gondolod baxxad+?

2014. dec. 16. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!