Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A legtöbb fiú miért ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legtöbb fiú miért ennyire lányos és gizda? Kevés az igazi férfias.

Figyelt kérdés

2014. dec. 16. 09:38
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
A szívemből szóltál :D
2014. dec. 16. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Mert a mai lányok ezekre a fiúkra buknak, tetszik nekik az ecsethajuk a dekoltázsolt pólójukkal, a lényeg a népszerűség, az intelligencia nem számít. A nők továbbra is a férfiakat keresik (ez lehet akár 17-18 éves érett nő/férfi is). Remélem érzed a különbséget a két-két jelző között :) 19/F
2014. dec. 16. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Én izmos vagyok;)
2014. dec. 16. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:

Sajnos ez így van, már ha a fejükre esik az eső attól is sírnak. Persze próbálnak keménykedni meg okoskodni, de ha már a tanár lecseszi őket sírva ide íroganak, hogy ehhez van e joga:-)

A legkisebb feszültségtűrésre is képtelenek. Rózsaszín pólóba nem lehetsz férfi a tescos műkajától meg az 1500 ft-os műtrágyás herbál-keveréktől. Az értelmi képességről nem is beszélve, gyakori, hogy még azt sem tudja mi az osztályának a jelölése vagy az iskolája pontos neve.

2014. dec. 16. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Férfiasról volt szó, nem izmokról...
2014. dec. 16. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Alkat miatt mondjuk, amin nem lehet változtatni?
2014. dec. 16. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
47%
Nem az alkat miatt férfias vagy nem férfias egy ember... Az csak külsőség. A férfi jelleme belül rejlik, a határozottságában és céltudatosságában.
2014. dec. 16. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
75%
Ezt ne nekem mondd, hanem a kérdezőnek. Ő állítja azt, hogy aki gizda, az már nem is lehet férfias.
2014. dec. 16. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
A lányoknak a nyáladzás jön be... Sokkal szívesebben beszélgetnek velem, ha nyálas stílusban dumálok velük! Lányok, ehhez mit szóltok?!
2014. dec. 16. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
19%

Az én véleményem szerient azért mert a társadalom fokozatosan elnőiesíti a férfiakat.Az öltözködésnél vettem észre 2 éve,hogy egyre több pasi visel rózsaszín vagy piros inget. Hmm mondom ez a divat. Aztán kezdték a viselkedésben is a nőiesítést,a média azt pumpálja a pasikba.

De rajtam nemfognak ki! Az én korosztályom tudja mit jelent a férfi szó!

2014. dec. 16. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!