Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van értelme együtt lenni még?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme együtt lenni még?

Figyelt kérdés
A barátommal egy éve vagyunk együtt,mindig is sokat veszekedtünk,de az utóbbi időben még gyakrabban.Magamon is észrevettem,hogy a legkisebb dolgokon is elkezdtem hisztizni.Ezt szerencsére felismertem,abbahagytam,de mostmár direkt generálja a veszekedéseket,bár ezt ő nem veszi észre.Kb 1 hete nem keres,nem igazán válaszol.Megkérdeztem,hogy azt szeretné hogy vége legyen?A válasza persze az volt hogy nem.Érdemes még együtt maradnunk vagy csak a végét húzzuk?
2014. dec. 16. 09:44
 1/7 anonim ***** válasza:
próbáltátok megbeszélni ezt a dolgot?
2014. dec. 16. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
fura a viselkedése, de szerintem ha már egy évig együtt voltatok, akkor egy beszélgetés erről még belefér, és döntsetek az alapján, mert ha rávilágítasz te is a hibájára és szeretne megváltozni akkor esetleg még lehet valami
2014. dec. 16. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Beszéljetek. Csodákra képes.
2014. dec. 16. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Átbeszéltük már többször,de mindig visszatérnek ezek a problémák
2014. dec. 16. 10:48
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha már sokszor megbeszéltétek,és ezek után se sikerült változtatni akkor szerintem nem sok értelme van..


Főleg,hogy egy hete nem is keress..Megírnám neki,hogy akkor már nem is kell ,hogy keress ha netán eszébe jutottál..

2014. dec. 16. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nincs értelme folytatni, mondja egy olyan fú most jeked, aki két hétig se nézett a barátnője felé, mert meguntam, ha megkérdezte, hogy folytassuk én igent mondtam, és húztuk, pedigbnem szerettem. Ez nem fog változni, nem lesz rossz érzés, inkább felszabadulsz, és új dolgok jöhetnek, fő a változatosság.
2014. dec. 16. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, és ezt jó akarásból mondom, havnem mentek szét, akkor is ezen fog menni az agyalás, nem lesztek boldogok.
2014. dec. 16. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!